Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyákat...

Milyen fajtájú kutyákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Inkább kisebb testű kutyát szeretnék.Az egyetlen nagyobb testű kutya amit néztem az Labrador.

Olyan fajtájút szeretnék ami sokáig él és könnyen lehet tanítani.Szereti az embereket és eltűri ha van egy macsek is a háznál.

Nagy kertünk van úgyhogy az elhelyezés nem probléma, mert télen is éjszakára le tudjuk vinni a pincébe, ahol szokott a macska is lenni, mert ott van egy nagy üres szoba.


Légyszi válaszolj minnél előbb!



#kutya #kert #trükk #kistestű #macska mellé #télen pincében #szeretni való
2012. máj. 29. 17:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2012. jún. 11. 17:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Menhelyről hozz!

Ivaratlanítva kapsz egy nagyon szép kutyust esetleg ha kisebb korban hozod el nem 15-20 ezer az ivartalanítás hanem csak max 2-3 ezer! A menhelyi kutyusok is okosak taníthatóak! nekem 3 menhelyi kutyusom van egyiket sem bántam meg, hogy elhoztam őket a menhelyről!

2012. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Majd benézek a menhelyre!Esetleg a Heroszhoz vagy csak simán az Állatmenhelyre!
2012. jún. 13. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!