Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flydogs Hungary közösségről...

Flydogs Hungary közösségről vélemények?

Figyelt kérdés
esetleg jár innen oda valaki? akinek van személyes tapasztalata írjon levelet!!
2012. máj. 30. 20:14
 1/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mire gondolsz konkrétan?
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hovarju ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi?
2012. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hogy pl. mennyire kedvesek vagy katonásak. milyen oda menni stb.
2012. máj. 31. 06:55
 4/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Igazából ez az első kutya frisbee-s csapat az országban, a MAGYAR CSAPAT-nak indult, amennyire tudom...mára számos más kisebb-nagyobb frisbee-s csapat alakult már.

Facebook-on keresd Árkosi József-et, illetve az alábbi csoportot:

[link]


A Népligetben szoktak edzeni vasárnaponként délután...a pontos időt most nem tudom, de Árkosi József mindenben tud Neked segíteni!


Ez teljesen nyilvános Facebook oldal:

[link]

www.flydogs.hu

2012. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen! lehet ki kéne próbálnom mert frisbee-zét javasoltak a kutyámnak.
2012. máj. 31. 13:21
 6/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
16.30-kor van edzés a Népligetben vasárnaponként a Könyves Kálmánon ha mész a Lágymányosi felől, akkor egy lámpás kereszteződésnél kell jobbra fordulni...nagyjából az Elnök utcával szemben van a ligetben az út mellett...vmi emlékművel szembeni füves placcon, aminek két szélén végig zöld virágok vannak
2012. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi! és szerintetek ha ki megyek és csak úgy oda megyek hogy sziasztok érdekel a dolog amit csináltok van egy kutyám.. 15 éves gyereknek ezt ti mennyire hinnétek el? vagy apukámmal menjek és ő is haverkodjon velük össze?
2012. máj. 31. 16:28
 8/9 Hovarju ***** válasza:

szerintem nyugodtan mehetsz egyedül a kutyával is. Hidd el szóba fognak veled állni, és segítenek. De persze ha akarod viheted magaddal az apukádat is.


Szerintem nagyon jó közösség. És mindenki segítőkész.

Frizbid már van? Ha nincs még szerintem azt is fogsz tudni venni a helyszínen.

Jó frizbizést kívánok !

2012. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hu, igazán köszönöm már tényleg mennék.. igazi kutya frizbim még nincs tehát abból az okból is jó lenne beszélni velük. de itt a nagyobb gond a kutya mert hogy más kutyákra ugat,morog neki akar támadni de ezen sok gyakorlás,szocializáció és suli tudna segíteni de ez már más tészta :( ez nagyobb gond mint hogy oda menjek és köszönjek nekik.
2012. máj. 31. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!