Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » örököltem egy kutyát, de...

örököltem egy kutyát, de sajnos én nem tudom vállalni! 6 éves bolognese, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Menhely kizárva!!!!!!!!
2012. máj. 31. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel hirdetéseket, hogy ingyen elvihető a kutyus, jó helyre. kiskutya.hu, expressz.hu, jofogas.hu, stb. Tuti lesz gazdája!
2012. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszolóhoz annyit hozzátennék, hogy az ismerősi körben, meg amerre jársz, hirdesd meg. Ha van lehetőséged, csinálj neki egy "önéletrajzot", és kérd meg üzletben, itt-ott, hátha kiteszik, esetleg érdeklődőknek, vagy ha valaki tud valakit, akkor annak oda tudd adni a papírt az elérhetőségeiddel ellátva. :)


Sok sikert!

2012. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 31. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Ha van a környéketeken tükör módszeres kutyaiskola, akkor őket érdemes lenne felhívnod!


Ők szoktak (viszonylag gyakran) befogadni ilyen kutyusokat terápiás kutyának, stb. Ráadásul a kutya biztosan jó helyre kerül, ahol naponta le van mozgatva, megfelelően foglalkozva van vele, és más kutyákkal együtt rohangászhat nap mint nap, megfelelően van etetve, itatva, ellátják, ha beteg, megkapja a kötelező oltásokat, féreghajtást is ott, ráadásul ők is tudnak sokat segíteni, hogy új gazdát találjanak neki, ha nem is fogadják be. :)

2012. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Első dolgod az legyen, hogy ivartalaníttatod, vagy legalább úgy hirdeted. Ez nagyon fontos, mert így első körben kiszűröd a szaporítókat, és csak olyan jelentkezik érte, aki nem kizsákmányolni akarja, hanem társnak! Törzskönyvezett a kutyus? Mert ha igen, elsőként a tenyésztőjének kell szólni! A többit már leírták előttem.
2012. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ég a fajtamentőkkel is felveheted a kapcsolatot.
2012. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!