Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van e olyan kutya aminek...

Van e olyan kutya aminek nincs kutya szaga?

Figyelt kérdés
Korábban voltmár yorkshire terrierem de az anyám nem viselte el szagát és én nagyon szeretnék kutyát. :(

2012. jún. 1. 07:21
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
IMÁDOM A CSAU-CSAU-T MERT ÚGY NÉZKI MINT EGY NAGY MACI
2012. jún. 1. 09:02
 12/32 anonim ***** válasza:
71%

Akkor ne vegyetek kutyát, mert valamennyi " szaga " mindegyiknek van és nem fogja anyukád

egyikét sem elviselni. Vagy legyen a szüleidtől telesen elszeparálva, hogy ne is lássák, hogy van és csak te gondozd

2012. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
51%
a csaunak sokkal inkább kutya szaga van mint egy aljszőr nélküli kutyának, ha a yorki büdös volt akkor a csau még büdösebb lesz!
2012. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a szag nem csak fajta, de egyedfüggő is. Pl unokahúgomék kutyája roppant büdös, pedig szokták fürdetni, de egyszerűen bűzlik tovább, legalább is az én orromnak erős volt, viszont barátnőm vizslájának nincs nagyon erős kutyaszaga, alig érezni.

Kérdező te meg ne kiabálj, nem vagyunk értetlenek.

2012. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
38%

és mi lett a yorkival? Azért nincs már meg mert kutyaszaga volt?? És ha a következőnek is az lesz annak is mennie kell? Amúgy érdekes nekem eddig 2 kutyám volt egyik uszkár most valami pincsimix de egyikse volt/ büdös max a szája picit de az normális..

De a kérdésedből ítélve remélem rosszul gondolom,hogy most végig akarsz menni a kutyákon,ami meg nem jön be annak ágyő?

2012. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

A kínai meztelen kutyusnak nincsen kutyaszaga, még a szőrös változatnak sem:)

Viszont: Séta után, főleg télen MINDEN kutyának van szaga, kivétel nélkül. Főleg, ha nyirkos, esős idő van, bizony az ázott kutya szag sokak számára kellemetlen.

Így akkor a plüsskutyát ajánlanám, azt sétáltatni sem kell.

2012. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
61%
Plüsskutya.
2012. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
48%
A porcelán kutya szaga is teljesen korrekt és van belőle kis- és nagytestű!
2012. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg, és még az ára is megközelíti egy normálisan tenyésztett kutyáét :D
2012. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
9%

Az üzenet küldője: DIDIDODO

Az üzenet címzettje: kvittagirl

Az elküldés időpontja: ma 14:09

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Van e olyan kutya aminek nincs kutya szaga?

"és mi lett a yorkival? Azért nincs már meg mert kutyaszaga volt?? És ha a következőnek is az lesz annak is mennie kell? Amúgy érdekes nekem eddig 2.."


Az üzenet szövege: TE INDÁBB KUSSOLJ ÉN CSAK KÉRDEZTEM VALAMIT ÉS AMÚGY 2 ÉVE VOLT



kérdező értelmi szintje,csak hogy tudjátok kinek segítetek xd vicc..

2012. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!