Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van e olyan kutya aminek...

Van e olyan kutya aminek nincs kutya szaga?

Figyelt kérdés
Korábban voltmár yorkshire terrierem de az anyám nem viselte el szagát és én nagyon szeretnék kutyát. :(

2012. jún. 1. 07:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Úristen! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
70%
Én szegény 2 évvel ezelőtti yorkit sajnálom, és a leendő kutyát. Az ilyennek egy kaktusz való, mert kb ennyit bír el a felelősség tudata és az IQ szintje....
2012. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Apád !!! Neki szar szaga van
2012. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: DIDIDODO

Az üzenet címzettje: kvittagirl

Az elküldés időpontja: ma 17:19


Az üzenet szövege: HUSSOLJÁL BE EDDIG CSAK 1 KUTYÁM VOLT ÉS NEM MIADTAM ADTUK EL AZ ISMERŐSÜLKNEK


itt a folytatás:D De már letiltottam erre az IQ szintre lealacsonyodni művészet:)) Kell hozzá egy tehetség..

2012. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A kopaszkutyáknak sem nagyon van kutyaszaguk, a chow chow-nak, a basenjinek és a tibeti mastiffnak.
2012. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Igen van! A husky. Nekem husky-bernipásztor keverék kutyám van és egyáltalán nincs szaga, a szája sem büdös. Ezt én mondom, akit egy sima halszaggal ki lehetne kergetni a világból. :) Igaz, hogy minőségi tápot kap, viszont nem fürdetem.


De, neked nem ajánlom a kutyatartást, ha ez alapján választasz.

2012. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

figyelj alapból a kan kutyáknak erősebb szaga van mint a szukának, nem tudom kinek volt már kan és szuka kutyája egyszerre vagy külön külön (elpusztult a szuka és lett egy kan vagy fordítva)

de tegyük fel ha kb 2 percig simogatsz egy kan kutyát sokkal jobban érzed a kezeden utána a kutya szagot, mintha megsimogatsz egy szuka kutyát.


és független attól hogy fél órája fürdetted meg.


ez tipikus ivar érettségre utaló kanszag, nem tudom jobban meg fogalmazni,


valószínű ha kiheréltetik a kutyát akkor a szag is enyhül


de ez minden emlős kan állatnál így van, legyen az disznó vagy kecske sőt macska, vagy akár kutya.


nekem is kan kutyám van és mikor meg simogatom utána ha megszagolom a kezem érzem ezt az "illatot".


ha párzási időszak van akkor nyilvánvalóan erősebb, mivel a hormonok ilyenkor csúcson járnak !

2012. júl. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


valószínűnek tartom hogy olyan kutya nincs aminek nincs "jellegzetes kutya szaga"


ha nem akarsz kutya szagot vegyél egy kistestű szuka kutyát.


neki is van csak elenyésző. mit tudom én uszkárt például.

2012. júl. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Találkoztál már olyan emberrel, akinek nincs "ember szaga"? :D
2012. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Van. Magyarvizsla, de csak ha egyedül van. Én imádtam a kütya szagát. Kinti kutya és a szalma miatt ami a házában van (vagyis volt télen) a bundájának is olyan illata lett és nagyon jó volt. Ott ölelgettem meg minden... :) :P De hogy jött hozzá egy másik keverék menhelyes már nagyon büdös szegény. De amúgy ha két magyarvizslád van akkor meg tisztítják egymást és úgy sem büdösek.
2012. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!