Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya TÉNYLEG családtag,...

A kutya TÉNYLEG családtag, sok helyre jön velünk. Ez jó neki?

Figyelt kérdés
Három hónapos vizsla. Ha olyan helyre megyünk, visszük magunkkal. Pl gyereket fociedzésre elkisérjük, mig ő rúgja a bőrt mi a közelben sétálunk, hétvégén erdei séta után inkább teraszon ebédelünk, jön velünk, tegnap mig a gyerekkel orr-fül-gégészeten vártunk, a kutya a párommal a környező utcákban sétált. Mivel d. e egyedül van otthon, ezért igy sokkal többet lehetünk együtt. Természetesen van csak kutyás séta is és tanitás otthon (hetente 2x tréner jön, többi napokon gyakorolunk), labdázás. Szerintem nagyon stramm, nyitott kutyus, mindenkivel barátságos, olyan jól beilleszkedett. De sokan azt modnják nem vagyok normális, minek húzgálom annyit a kutyát, főleg hogy kertes házban lakunk. Van, aki szerint ez egyenesen kinzás neki.Olyan boldogan ugrik a csomagtartóba mikor indulunk!
2012. jún. 1. 12:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ugrik azt jelenti, hogy ő rohan a csomagtartóhoz, felrakja az első lábát, én meg feltolom a hátsóját, mert az még nem megy azért :)
2012. jún. 1. 12:59
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne halgass buta emberekre. A kutya boldog ez a lényeg, és örül, hogy a falkájával lehet!
2012. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A környezetetek idióta.


Ti csináljátok jól, normálisan.

2012. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ez a normális. Nálunk is igy van,pedig 4 nagy kutya van,a kocsit is olyat vettünk,hogy legyen elég helyük.
2012. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindenhova visszük. Ne hallgass másra, jól csinálod.
2012. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya saját magától beugrik az autóba, biztos szívesen megy és jól is érzi magát. Csak így tovább!!!
2012. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól csináljátok, ne hallgassatok másra :)!

Velünk is jön mindenhova.

2012. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki az aki szerint ez kínzás, de annak tuti, hogy soha nem volt kutyája. Vagy ha volt is, akkor valószínűleg a hátsó udvarba zárva egész életében...

Én ha tehetném napi 16 órában hoznám-vinném magammal a kutyámat. Egy vizslának meg aztán van annyi energiája, hogy csuda. Amíg megteheted, addig legyél vele a lehető legtöbbet:)

2012. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát energiája az tényleg van :) De az ilyen kiruccanások, sok helyen megfordulás, szaglászás után, még ha nem is mozog rengeteget, sokkal jobban megy a tanulás is estefelé.Az élmény is fárasztja őket, csakúgy, mint a gyerekeket, én azt vettem észre.
2012. jún. 1. 13:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindenhova visszük a kutyánkat. :) Szóval jól csináljátok, szépen alakul köztetek a kötődés, sokkal simulékonyabb lesz a családhoz, és nem utolsó sorban nyugodt, kiegyensúlyozott.
2012. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!