Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki gazdik ti mit csináltato...

Yorki gazdik ti mit csináltatok a kiskutyátokkal az első nap amikor hazavittétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy megfürdettétek,játszottatok vele mit csinálta aznap a kis kutya? Hogy viselkedett a kiskutya? Milyen volt az első két éjszaka sokat sírt és nyüszögött vagy csendben volt?

2012. jún. 1. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
6 hetesen hoztuk haza, kaptunk a régi gazdiktól egy kisebb zacskó kölyöktápot azt kitettük neki tálba + egy másik tálba vizet. Raktunk le neki egy plédet meg egy plüssnyuszit, de egész nap aludt, hol a nyuszihoz bújva, hol meg a cipőkre feküdt rá. hagytuk hogy felfedezze magának a lakást, megszagoljon mindent, ha sírt, felvettük, meg persze ismerkedtünk is vele.
2012. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasziodat :)
2012. jún. 1. 16:24
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsi :D rosszul írtam :)köszönöm a válaszodat :)
2012. jún. 1. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem igaz hogy tacskóm van de őő sokáig nyüszögöt és csak az én ölembe maradt meg de legelső nap mikor haza hoztuk megmutattuk a komondorunknak aki jól fogadta és később engedték meg hogy bent lehessen addig egy kinti kennelbe volt ahol volt kutyaház oda betettem egy rongyot és megmutattam neki aztán körbe vittem az udvarba de első napokban még a garázsba aludt hogy megszokja most már bent van szaladgál mintha mindig is itt élt volna...
2012. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a szüleim nem engedték meg de sikerült rá vennem őket ezt szerettem volna a "nem engedték meg" alatt érteni
2012. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :)
2012. jún. 2. 09:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Én majdnem 9 hetesen hoztam el a yorkimat. Nagyon édes volt, mikor letettem a hordozót és kinyitottam az ajtót nem mert kijönni :) Aztán játékkal kicsalogattuk. Körbevezettem a házba, szinte mindenhova jött utánnam. Igazából nem tudsz vele ám rosszat csinálni :) Ha valami nem tetszik neki vagy nincs hozzá kedve, azt ő megmondja kerek-perec :D Ahogy hazaértünk leraktuk elé az enni és innivalót, mivel az utazás előtt nem etette meg a tenyésztő nehogy baleset történjen. Neki is látott, aztán megmutattam neki a helyét. Azt a törölközőt tettem bele amin a kocsiban is volt.

Meglepően nyugodt éjszakánk volt, egy nyikkot sem hallottunk tőle. Azt hittem majd lesz pár álmatlan éjszakám de nem. Reggel pedig ott várt a szobaajtóban, be nem mert jönni :)

Fürdetni én nem fürdettem. Azt hiszem úgy fél éves korában vittem először kozmetikushoz, addig csak kis kölyöksamponos vízzel mostam le a hasát meg a lábát.

2012. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) akkor a tiéd igazi kis tündér lehetett remélem most is az :)
2012. jún. 2. 19:50
 9/12 anonim válasza:
Mi 7 hetesen hoztuk haza dobozt készítettünk neki és tettünk bele egy játékot és amíg azzal ismerkedett öntöttem neki egy kis vizet meg tápot tálba de első nap nem evett jobban érdekelte a ház felfedezése.
2012. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2012. jún. 5. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!