Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fial a kutyám és zöldesfeketét...

Fial a kutyám és zöldesfeketét kakál és hány. Nem eszik, de rengeteg vizet iszik, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 20:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön az is megütné a bokáját, aki így elleti a kutyáját...
2012. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

ma 15:08

Mi az, hogy " így"?


Változott volna a szuka állapota attól, hogy megírják a gazdájának, mit kellett volna ELŐTTE tennie?

Hívott orvost. Csakhogy az megtagadta a kiszállást.

2012. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az "így" alatt gondolom azt érti, én legalább is azt értem, hogy felelőtlenül, tudás és felkészültség nélkül, önző módon szaporítja a kutyáját. Még az ellés előtti napokban is lehet ivartalanítani és kipakolni a kutyát. Akkor még most is élne a szuka. Az orvos, aki elutasította a kiszállást gerinctelen és undorító, de hogy a szuka meghalt, csak a kérdező sara. Csak ő tehet az egészről az ostoba hozzáállásával. Nem lenne szabad az ilyennek állatot tartania.
2012. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Az ilyen fajta megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi!!!!

És nem direkt lett szaporítva...!

2012. jún. 6. 21:19
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha az én kutyámat véletlenül befedeznék, akkor azonnal vinném orvoshoz ivartalaníttatni.

A minimum az lett volna, hogy utána olvasol mire kell figyelni az elléskor. A tünetek alapján rögtön tudtad volna, hogy nagy a baj.

2012. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Issstenem.. de sok okos ember van hirtelen...

Már nem az első fialása volt.

De nem is fialt minden évben, mielőtt még valaki kiforgatná a szavaimat!!!!

2012. jún. 7. 06:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!