Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan keressen meg a kuytamat...

Hogyan keressen meg a kuytamat? Vihar volt és elszökött

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem jön vissza a saját Szagára :( ?
2012. jún. 4. 21:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Vidéken lakok és kiugrott a kerítésen és mire érte mentem volna addigra ilyedteben elszaladt világgá :(
2012. jún. 4. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy szépen a nyakadba veszed a falut, vagy várost és elemlámpával, vagy az nélkül, szépen kimész és megkeresed, bejárod a környéket és nem itt ülsz a számítógép előtt!
2012. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy ahogy az előző mondja de ha tudod hogy fél a vihartól miért nem zárod be a garázsba vagy a házba??? Illendő lenne amúgy egy chipet vagy egy bilétát a nyakába aggatni mert nagyobb eséllyel talál haza ha valaki netán megtalálja. De azon nyomban indulj a keresésére!!!
2012. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vihar elől menekült kutyát már mi is találtunk egyszer. Kiplakátoltam és 3 nap múlva került elő a gazdája, de nem ám ő kereste, hanem a szomszédja szólt, hogy ő tudja kié a kutya...


Na mindegy. Kezdd el keresni! Plakátolhatsz, szólj a környékbeli állatorvosoknak, menhelynek, sintértelepnek!

2012. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fb-on is oszd meg, rakj fel róla fotót. Én speciel ma már nem az első hirdetést látom, hogy kutyust találtak, valszeg a tegnapi viharban keveredhetett el...
2012. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hzaajött másnap reggel :)
2012. jún. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!