Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkie kiskutyámnak készítet...

A yorkie kiskutyámnak készítettünk tojásport csonterősítőnek, hogy adagoljam neki?

Figyelt kérdés
mármint, hogy naponta vagy hetente és mennyit?

2012. jún. 5. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Naponta egy kávéskanál elég egy ilyen kutyinak.


Amúgy van valami konkrét problémája vagy csak úgy adjátok?

2012. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a füle nem áll fel és a kozmetikus azt mondta csonerősítő kell neki
2012. jún. 5. 13:59
 3/10 A kérdező kommentje:
*csonterőstő
2012. jún. 5. 13:59
 4/10 A kérdező kommentje:
*na még egyszer:csonterősítő
2012. jún. 5. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez tetszik. Fül porcok hol függnek össze a csontokkal? Egyébként, hogyan kell készíteni tojásport?
2012. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Na a fülfelállásnál nagyon nem mindegy, h milyen idős a kutya.


Nem csonterősítés kell neki, hanem ragasztás és esetleg (de inkább dolkival kéne konzultálni) PORCerősítés.

2012. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van Little Rednek, a fülét ragasztani kell bőrbarát ragtapasszal és esetleg porcerősítőt adni neki. És jobb lenne, ha az ilyen problémákat egy orvossal konzultálnátok meg, nem egy kozmetikussal.
2012. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az orvos tablettát adott és arra is rá volt írva hogy tojás héj van benn és mi is ragasztjuk de mindig lekonyul és a kutyám két hete múlt 7 hónapos
2012. jún. 5. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Hát, szerintem 7 hónaposan már késő bánat, de valaki javítson ki, ha tévedek.


Korábban kellett volna szépen lenyírni róla a szőrt, ragasztani és masszírozni, mikörben esetleg kaphatott volna porcerősítőt.

2012. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia én úgy tudom mivel én a tenyésztőt kérdeztem,hogy ha megfelelő tápot kap akkor állni fog a füle ők akkor szokták ragasztani,ha fogváltás van vagy kicsit lekonyul és nem akarják,hogy megtörjön a porc. Szerintem ezt a tojáspor dolgot kérdezd meg attól akitől vetted a kis kutyát :) Azért aki ezzel foglalkozik jobban tudja mint a kozmetikus. Én is mindent a tenyésztőtől kérdezek tuti,hogy az agyára megyek,de mindig válaszol és segít pedig még nem hozhatom haza kutyust,mert csak 1 hónapos,de én is minden szarságot megkérdezek előre,hogy tudjam.
2012. jún. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!