Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad bicikli mellett futtatn...

Szabad bicikli mellett futtatni egy 1 éves múlt Cocker Spánielt?

Figyelt kérdés
Van egy Spánielem 1 éves múlt szoktunk sétálni,de az nem fárasztja ki eléggé.Szabad vinnem már bicikli mellett futni? Nem betonon,füves terepen.A palotapincsimet nem vihetem ugye? A turcsi orra miatt...
2012. jún. 5. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A spánielt már simán viheted futni bringa mellet. Én a Pulim 9 hónapos kora óta futtatom néha-néha így de már 6 hónapos korától járok vele futni. Bár én inkább simán futni szoktam vele bringa nélkül.

A Pincsit ne vidd így. Ő nem bírná.

2012. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ:) Zöld kéz ment. Akkor indulás Biciklizni:)
2012. jún. 5. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A pincsit is viheted egyébként nyugodtan,de őt póráz nélkül nélkül inkább.

Nekem volt pincsim,renegeteget kellett mozgatni,és futni is tudott.

tud lihegni is ,kutya is,vele is nyugodtan lehet futni.

2012. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pincsi is mehet, szegény ne maradjon ki a mókából. Tényleg ajánlatos póráz nélkül vinni őket, mert akkor mindenki a maga tempójában tud menni, nem kell alkalmazkodni egyikhez sem. De azért óvatosan!
2012. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...elvittem őt is,de őt sétáltatta egyik haverom...Nem akartam sokat,de futtattam:) Spánielt merem Póráz nélkül mert tudom,hogy vissza jön ha hívom.Pincsit nem merem:) :(
2012. jún. 6. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!