Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jo a Beaphar kullancs...

Mennyire jo a Beaphar kullancs/bolha elleni nyakorv?

Figyelt kérdés

Lattam egy boltban es ott azt mondtak hogy jo.

Kivancsi vagyok,hogy nektek bevalt-e ez a nyakorv?

Kerlek valaszoljatok!

Muszaj vegyek a kutyamnak,de a sajat zsebpenzembol kell,ami nem tul sok,mert mar elkoltottem a kutyara.

Amugy a kutyam egy 10 eves keverek kutya.



2012. jún. 6. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

vegyél egyet és majd kiderül, olvastam egyszer itt GYK-n hogy vki az összes drága kullancs/bolha elleni spot-ot és nyakörvet kipróbálta egyik se használt, aztán vett egy olcsót nem tudom ez volt e a neve és az meg jó volt..

ez kutyafüggő..

2012. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Koszi:)

Jovo heten veszek neki vagy hetvegen,mert most esos ido van es nem megyek vele olyan helyre!


Varom a tobbiek velemenyet is!

2012. jún. 6. 20:43
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem az olcsókkal rossz tapasztalataim vannak, de lehet, hogy nektek tényleg beválik majd. Ahogy az első írta: kutyafüggő.


Minden esetre kívánom, hogy beváljon, amit vásárolsz! :)

2012. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Koszi:)

Akkor majd megveszem neki.

2012. jún. 7. 20:27
 5/17 A kérdező kommentje:
Tovabra is varom a velemenyeket!
2012. jún. 7. 20:27
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem egyes egyedül a KILTIX jött be! 7 hónapig elég, bolha és kullancs ellen jó. ellenben az ilyen spot-okkal, ami 1 honapig véd, drága is, büdös is, és szart sem ér.
2012. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit a Beaphar.Nekünk is melegen ajánlották(gondolom nagyon eladó volt).Nemhogy a kullancs,hanem még a bolha ellen sem véd.Ami hatásos volt nálunk,az a PESS nyakörv,szezonban PESS cseppekkel megpótolva és levendula olaj csepp(4-5) 2 naponként.Ami még fontos:olyan nincs,hogy valamilyen nyakörv hatására a kullancs nem megy a kutyába.A különbség a hatásos és a rossz védelem között az,hogy ha jó a nyakörv/csepp,akkor a kullancs rövid időn belül elpusztul,nem tudja megszívni magát.Aki arra esküszik,hogy valamely gyártótól vett nyakörv/csepp hatására(legyen az drága vagy olcsó) nem állt a kullancs a kutyájába,az nem járt olyan helyen,vagy óriási szerencséje volt.Az én véleményem és tanácsom az,hogy minden séta után nézd át jól a kutyát.És egy pár órára rá is.Addig,ha nem vetted észre, belekapaszkodott és már látszik,érzik.Speci kullancskiszedővel eltávolítod,ha a feje szakad,semmi baj,kilöki a kutya szervezete 1-2 nap alatt.A lényeg,hogy a kullancs a testéből a nedveket ne tudja a kutyuba ereszteni.
2012. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

7es:

"Aki arra esküszik,hogy valamely gyártótól vett nyakörv/csepp hatására(legyen az drága vagy olcsó) nem állt a kullancs a kutyájába,az nem járt olyan helyen,vagy óriási szerencséje volt."


Olyan helyen lakom, ahol igenis vannak kullancsok. Amíg nem volt nyakörv, belemászott a kullancs. Nyakörv után egyet se láttam benne, bolhát pláne nem. Tehát nem állt bele a kutyába, hanem valószínű leesett a kutyáról a szag miatt.

Egyébként a kutyának baromira nem tesz jót mindenféle illóolaj.. ennyi erővel tegyél a kutyád nyakörvére muskátlit, mert ez meg elűzi a szúnyogokat :D

2012. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

vagy a másik megoldás:


nem kell nyakörv, sem csepp, sem egyéb "módszerek", csak minden nap nézegesd át legalább 2x a kutyát, macskát és ha találsz valami benne, kiszeded. ennyi.

2012. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Hat,atnezni nem tudom,mivel hosszuszoru a kutya is es a cicak is,szoval legalabb 2 ora kellene,hogy atnezzem.

Esetleg valakinek hatott ez a nyakorv?Vagy inkabb felejtsem el?Csak az a baj,hogy nincs penzem Kiltiz-et,Scalibro-t vagy nem tudom milyen jo nyakorvet venni,arra nincs penzem.

2012. jún. 14. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!