Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy kaukázusi farkas kutyám.Kb 45 kg lehet.Már 3 napja a házában fekszik és csak akkor jön ki ,hogy ha ételt hozzunk ki.Vasárnap kapott egy nagy tányér csontot utána rá vagy 5 órára a házába vonult és mostanáig is ott van.Tegnapelőtt amikor enni kapott megszagolta és ott hagyta a háza mellett (leves). Tegnap már evet egy kicsit belőle ,ma reggelre pedig már eltűnt az egész.Ma adtam neki tejet ,de evés után nyivogott látni rajta hogy fáj neki valahol .Amúgy a házába soha nem szokott lenni csak akkor ha igen nagy viharok vannak és nagyon fél ,de amúgy elég nagy portánk van mert falun lakunk szúval egész nap csak jár kell rajta . Mi baja lehet ? Túlehette magát vagy szorulása van ?
2012. jún. 6. 15:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen az orvos eljött de szart se csinált ,de azóta vettem egy könyvet és rájöttem a problémára.Amúgy meg ha nem olvastad volna falun lakom majdnem 1 négyzetkilométere van a kutyának szaladgálni ha a kertbe is lemegy ,szóval szerintem te nem engeded elégé el :)
2012. jún. 7. 21:47
 12/12 A kérdező kommentje:
el is felejtettem mondani a hasán kullancs volt amit nem vettünk észre .
2012. jún. 17. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!