Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell következetesen...

Hogy kell következetesen megnevelni egy Francia Bulldogot?

Figyelt kérdés
Persze erőszak nélkül, gondolok itt arra, hogy pl. hallgasson a marad, ül parancsszóra és tudjon mellettem normálisan sétálni az utcán.Most 3 hetes a kisfiú bulldog, és szeretném már előre eltervezni, hogy hogy fogom nevelni.

2012. jún. 8. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyit mondok csak hogy vagy három atyai pofon kell!
2012. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olvass fennel műveket és én ajánlanám még Korom Gábor Neked ugatok könyvét is a neveléshez.

Amiket te hoztál példák, a póráz fegyelmen kívül, viszont csak tanítás. A klikkeres tanítás a leghatékonyabb, én is ezt javaslom. Ezt nézd át, ha érdekel: [link]

Azonban csak könyvekből, szakirodalomból nem lehet megtanulni kutyát nevelni, így érdemes lesz eljárnod majd vele suliba is. Kölyök korában oviba, hogy megfelelően szocializálódjon, később, ha gondok lesznek pedig tanfolyamra, képzésre.

2012. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
3hetes ? hát.. egy normális tenyésztő nem adja oda a kutyáját 8hetes kor alatt... te 3 hetesen pff. ilyenkor még az anyja mellet a helye!
2012. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, utolsó, látszik, hogy el sem olvastad mit írt ki, csak jön egyből a kioktatás... Nincs nála még a kiskutya, ezt írta is, csak előre gondolkodik.
2012. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minek válaszolsz olyan kérdésre amit el sem olvastál figyelmesen? Egy 3 hetes kölyök még szopik, plusz most fog majd elsőnek egyedül enni, először gondolkodj és aztán háborodj fel. // Igen a klikkeres megoldás a legoptimálisabb, köszönöm.Oviba mikortól lehet vinni egy kiskutyust?
2012. jún. 9. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Már szerintem mihelyt oltásokat kapott. Kb 10 12 hetes kortól. Első voltam...
2012. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2012. jún. 10. 08:59
 8/9 anonim ***** válasza:
2 kombinált után lehet vinni oviba , a mi francia bulldogunk 3 hónapos most 9 hetes kora óta van nálunk , de nagyon rossz készülj fel rá mindent megrág ,megeszik, a szobatisztaságra nehéz meg tanítani , de nagyon édes (lány és Dollynak hívják)
2012. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a legutolsó hozzászóloval, tündéri egy kutya,nem lehet rá haragudni, de sajnos nálunk is szétrágott mindent amit tudott (távirányító, szönyeg, asztal széle, szegélyléc, stb...) és a miénk most fél éves és még mindig nem szoba tiszta, pedig reggel, délután, este levisszük sétálni. :) hát ők ilyenek. Azt tanuld meg h ha 1szer nem engedsz meg neki valamit, azt próbáld betartani, mert én itt rontottam el, most próbáljuk leszoktatni a kanapéról,mert összenyálazta az egészet, és hát elég nehezen megy... a kutya suli meg jó ötlet, de ha van sok időd te is sok mindent megtudsz neki tanítani, fontos hogy mindig legyen nálad jutalomfalat, azért bármit megtesznek :)
2012. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!