Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok már Vladimir...

Hallottatok már Vladimir Demikhovról? Hogy lehet egy ember ennyire beteg? Némelyik ember Istennek hiszi magát?

Figyelt kérdés

A borsonline.hu-n van egy cikk, 2 fejű állatokról. Genetikai rendellenességgel születtek, de a kutyáknál ezt a nemnormális embert írják. Volt egy videó is, de nem tudtam megnézni.

Akit érdekel és van gyomra hozzá: [link]


[link]


2012. jún. 9. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek.......lásd Hitler dokiját,ő emberekkel csinálta ugyanezt.
2012. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez az ember egy kész idióta. Már hallottam róla egyszer azt hiszem, hogy volt a tv-ben is. Nem is találok rá szavak, hogy kifejezzem, hogy ez az ember agyilag milyen egy beteg idióta volt! Mert amit csinált az nem normális dolog!
2012. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Namost az ilyen kirohanásokban az a pofáraesés, hogy számos ilyen -egyébként állatkínzó kísérlet- eredményét meg aktívan felhasználod, mikor éppen gyógyszer kell ,mikor az orvosok gyógyítanak téged vagy az állatod. Most oké, a csávónak nem jött be, de pl Pavlov bácsi meg kikötötte a kutyát, kiperparálta a nyálmirigyeit meg a gyomrát és nézte mennyi váladékot termel a kaja láttán. És mindenki tiszteli a kutatáésának az eredményeit. A vérnyomás felfedezésénél egy kncát kötöttek földhöz, nyakába a cső, és nézték meddig tudja felnyomni a vért a szíve. Fontos dolgot talált ki. Inneentől fogna nem nagyon kéne a másikat fikázni, ha az eredményiet meg nyugodt szívvel felhasználod, mert milyen erkölcsi alapon is?! Az nem működik, hogy a piszkos munbka nem tetszik, de igényed azért volna a hasznára, mert ugye a legvadabb állatvédő is járt már állatorvosnál, és az állatorvos nem az ujjából szopta a tudást...
2012. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na már most, mi értelme van 2 fejű kutyákat gyártani? Én értem, hogy mit akarsz mondani, de ennek milyen tudományos célja volt? Hogyan köthető össze az emberi és állati egészséggel egy 2 fejű kutya, ami nem genetikailag ilyen? Mit akart ezzel elérni? Milyen gyógyszert akart kifejleszteni? Ez az ember inkább a saját szórakoztatására csinált ilyen ocsmányságokat!
2012. jún. 9. 18:00
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Istenem :( Ezért minimum börtönbe kellene kerülnie.
2012. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Inneentől fogna nem nagyon kéne a másikat fikázni, ha az eredményiet meg nyugodt szívvel felhasználod, mert milyen erkölcsi alapon is?!"


És milyen eredményről beszélsz? Mit ért el? A kutyák pár óra vagy pár nap után elpusztultak. Milyen eredményt használunk mi? Ezt te sem mondhatod komolyan...

2012. jún. 9. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

pl. annak az eredményét használja az orvostudomány, hogy lehetséges létfontosságú szervek transzplantációja...

kutyát is képez mindenki és tény, hogy ilyen értelemben Pavlov is egy állatkínzó volt(hasonló kisérleteket még gyermekeken is végeztek), de mégis Nobel díjjal jutalmazták, és minden kiképzési technika, minden kutyaiskola tulajdonképpen az ő elvei alapján képez a mai napig...

2012. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Nos ha mindez igaz akkor,ez egy zseniális sebész. Gondolj csak bele az agy transzplantációját eddig még senki sem csinálta meg,ez lenne az első lépés a hallhatatlansághoz,csak a testet kellene egy akváriumban felnevelni aztán csak átültetni az agyat és ismét fiatal lenni.Kedves kérdező tanulj meg külömbséget tenni a tudomány és a puszta szadizmus között.
2012. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fognám, és ennek a hibbant embernek a seggére varnék egy másik fejet, sőt, az ő fejét varrnám hozzá valaki seggéhez! Már ne haragudjatok, de ez most felhúzott...
2012. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen? És mégis mi hasznunk lenne, ha hallhatatlanok lennénk kedves utolsó előtti? Így is túl van már népesedve a Föld. Ez az élet rendje, hogy meghaljanak az emberek. Nem az, hogy mindenki örökké éljen. Jó nagy butaságot írtál. Iszonyat következményei lennének, ha mindenki hallhatatlan lenne. Vedd le a rózsaszín szemüvegedet és nézd a dolgok Valós oldalát! Én úgy gondolom, hogy nincs joga senkinek pláne az embernek ítélkezni és eldönteni, hogy egy egészséges állat mostantól kétfejjel éljen. Nézd csak az ember mint "legértelmesebb, legokosabb" lény mit művelt evvel a bolygóval. Ennyi. Amugy meg nem tudom te mit szólnál, ha nálad magasabb intelligenciával rendelkező faj csupán szórakozás vagy "tudományos felfedezés" címen a seggedre varrná valaki másnak a fejét. Lenne ötletem, hogy kiken kellene kikisérletezni a gyógyszereket stb de inkább nem írom le.
2012. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!