Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyám megharapott...

Amstaff kutyám megharapott egy kislányt, most vékony hangon nyűszit, van valami köze?

Figyelt kérdés
pénteken történt. lementünk a folyóhoz, ahol lubickolni szokott. egy kislány görkorival jött, de nem hallottam mert közben egy autó is elment mellettünk, a kutya viszont meghallotta és átharapta a görkorit, a lány lábából vér folyt. tudtam hogy utálja a korcsolyát, ezért megelőzhettem volna ha előbb meghallom mint a kutya. amúgy azért járok oda vele, mert nem szoktak gyerekek lenni. ez a nap kivételes volt. ellátták sürgősségin a lány sebét, az állatorvos meg azt mondta figyeljem hogy viselkedik a kutya és vizsgálatra kell vinnem 4naponta, vagy ilyensmi (valahova lejegyeztem) engem nagyon bánt ami történ! a kutyus azóta sokszor vékony hangon ugat, nyűszit, lohol...nagyon félek. amúgy 6 hónaposan kapott veszettség ellenit, az 1 évest mostanában kell kapja.

2012. jún. 10. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérjetek kölcsön egy görkorit, mutasd meg neki úgy, hogy csak a földön van, aztàn valaki vegye fel, közben ezt làssa a kutya. Ha minden oké, lassan kezdjen el gurulni vele. Pár ilyen alkalom és megszokja.
2012. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kutyád kiszámíthatatlan, neveletlen. Ivartalanítás és kutyasuli, de nagyon sürgősen, mert nem bírsz vele. Egy jól nevelt kutya soha semmilyen körülmények között nem támad meg senkit, ha tudtad, hogy ilyen, mégis mi a fenének kellett elengedni? Én kutyás vagyok, mégis iszonyúan felbosszantanak az ilyen felelőtlen gazdik, akik megvették az amstaffot meg társait, aztán nem bírnak vele, persze miattuk meg a többi normális kutyás szív, mert már ki vagyunk tiltva mindenhonnan a kutyával. Ez a fajta nem játékszer, nem véletlenül nem ajánlják kezdő kutyásnak.

A kutya nyüszítése is elég aggasztó, az sem kizárt, hogy idegileg nincs rendben valami nála ezért kattant be egy amúgy ártalmatlan tárgyra.

2012. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!