Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil a kutyám a szüleim...

Miért pisil a kutyám a szüleim ágyába?

Figyelt kérdés
Kölyökkutya. Az enyém, szóval én vagyok a gazdája, én etetem és én foglalkozo vele, nekem fogad a legjobban szót. Viszonylag jó, szóval nincsenek vele nagy gondok. Az én ágyamba sose mászik fel, öcsémébe viszont igen, vele alszik. (Mert öcsém megengedte neki, pedig úgy volt, hogy senki sem engedi fel az ágyába.) Szüleim ágyába sem megy fel, ha valaki ott van, mert régebben amikor fölment, lezavartuk, és megtanulta, hogy nem mehet fel. Amikor üres a szoba, mégis fölmegy és odapisil. Miért?

2012. jún. 10. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem értem miért kellett lepontozni, mikor normális stílusban és hasznos információt írtam.
2012. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem én voltam.

Amúgy megint bepisilt! Nem értem, nincs rá semmi logikus magyarázat! Nem azért, mert neveletlen, hiszen leszidom, akkor elrohan. Lehet behódoltság miatt? Mert behódol apámnak? (ő felébe csinálja)

2012. jún. 12. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!