Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskunfélegyházán 8 éves...

Kiskunfélegyházán 8 éves kislányomnak 9-én kullancs fertőzés miatt, meg halt az öt éves palotapincsije, sajnos az orvos már nem tudta meg menteni. Valaki segítene nekem, hogy erre a környékben hol tudok neki venni egy másikat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Palotapincsit szeretnétek megint?
2012. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

talán egy kicsit még várni kellene!

a kislánynak is jobb lesz,ha ad elég időt ,és elbúcsúztatja a kutyáját.

persze remek dolog egy új kutya ,de ez nagyon nem helyes!!!

( persze ez pszichológiai hum-buk, de igaz !)

nem jó megoldás azonnal , ujjat keresni!

várj egy pár hónapot.szerintem:)

2012. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van látom rajta, hogy össze van törve, és most is sírva ment az iskolába, és azt mondta, hogy másik ilyen ügyes, okos, kiskutya nem lesz neki.Tudod szoba tiszta volt, akkor focizott, vissza hozta a labdát, akkor ha gurítodtad neki, vissza is guritódta a kis lábával vagy a kis órával.De nagyon szépen köszönöm nagyon kedves tőled, hogy segítettél.Gondolom akkor hátha később jobb lesz?
2012. jún. 11. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

a halál az élet része" mondják:(

de nehéz elfogadni,és még nehezebb megélni a hiányát a szeretett társnak ( persze ,most kutyáról beszélek).

minden szakember, sőt..minden komoly kutyás azt vallja :: hagyni kell időt a gyászra !!!

később amikor már megérett az idő az új kutyusra ,én más fajtát javasolnék.

( demagógnak hangzik ,de ::: hónapok múlva ,egy esetleges személyes látogatás egy menhelyen ???? semmi konkrétum, csak úgy odamenni,minden előzetes felkészülés nélkül, és nem szólni a gyereknek, csak elvinni!

hátha ,majd ott kialakul valami azonnali vonzalom ???

talán működne??!!

2012. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon szépen köszönöm a válaszod, és a segítséged, és persze mindenkinek aki ilyen gyorsan segített.Köszönöm!
2012. jún. 12. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!