Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó, ha Border...

Szerintetek jó, ha Border Colliet választok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha neked való border collie, és sikerül az alomból a neked megfelelő vérmérsékletű kölyköt kiválasztanod, akkor igen, ha nem, akkor nem.
2012. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Attól függ, mire kell, és hol tartod. A legokosabb kutyafajta a világon, és nagyon nagy mozgásigényű, viszont nagyon barátságos, szeretetreméltó kutya. Eszerint mérlegelj.
2012. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs napi jó pár órád a tanítására és a fizikai lefárasztására, megkeseríti az életedet. Akkor tarts ilyen kutyát, ha ki tudod fizetni azt a 100-200ezret a tenyésztőnek érte és ha rendszeresen, szinte naponta, aktívan tudsz vele valamit sportolni, dolgozni.
2012. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elárulnád, hogy mi alapján kéne véleményt mondanunk?
2012. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, az alapján, hogy ha ismered a ezt a kutyafajtát akkor jónak vagy rossznak találod. Ha jónak találod, akkor jó, ha Border Colliet választok. Felvilágosítottalak, remélem, de ha nem, vegyél lámpát.
2012. jún. 12. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, azzal tisztában vagy, hogy ami az egyik embernek megfelel, az a másiknak nem. Hálisten nem vagyunk borgok.

De ez alapján szerintem ne vegyél bordert. Nem egészséges, ha a kutya okosabb a gazdájánál.

2012. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

nem, semmi támpontot nem adtál, hogy mi alapján kéne eldöntenem, hogy jó -e, ha bordert választasz. borderem van, ismerem őket.

ha mesélnéd kicsit magadról, hogy milyen kutyét szeretnél, mit csinálnál vele, akkor segíthetnék.

amúgy meg nem, ne válassz bordert.

2012. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akumi, bunkó vagy. :P

Am mindegy már, mert annyi olyat hallottam erről a fajtáról, hogy nagyon következetesen kell nevelni mert elkanászodhat, meg azt hogy ugye roppant intelligens, ezért ezt le is kell vezetni, sokat kell vele foglalkozni, inább olyat választok, ami nyugodtabb is, de attól még intelligens, és nagyobb testű. Már tudom mi ez a fajta, de inkább nem mondom meg.

2012. jún. 12. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, mondták már :) De néha szép szóval semmire sem megy az ember.

Ha úgy érzed, elbírsz egy ilyen hiperaktív fajtával, akkor hajrá, csináld. Mondjuk ha rendes tenyésztőtől veszed, akkor úgysem adják oda neked, ha nem érzik azt, hogy jó páros lesztek.

2012. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akumi oltááás :'D
2012. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!