Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff, fülkupirozás hol...

Amstaff, fülkupirozás hol illetve milyen idős korban?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy Budapesten ki ismer jó állatorvost aki szépen tud fület vágni? A szépségen van hangsúly és nem az áron!

Ilyenre szeretném : [link]



#amstaff #fülkupirozás
2012. jún. 13. 14:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%

A fül természetesen jobban mutat, már ha a szépségen van a hangsúly.

Tippet pedig itt nem fog adni semmit, az oldalon általánosan elítélik a csonkítást.

2012. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 noesamuel ***** válasza:
34%
ukrajna, románia, asszem ott még legális.
2012. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
34%
*senki
2012. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem értem tulajdonképpen, hogy miért van elítélve, de rendben akkor keresek más helyet ahol választ kaphatok a kérdésemre :), és köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. jún. 13. 14:47
 5/43 anonim ***** válasza:
50%
Fél éves korig még engedélyezett a tk-es kutyáknál, persze csak egyes fajták esetén. De én sem javaslom, ha csak nem eü okok miatt.
2012. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ.
2012. jún. 13. 15:32
 7/43 anonim ***** válasza:
Milyeb eü-i poroblèmája lehet?
2012. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

például az, hogy folyton sebben áll a füle...


egyébként fület vágatni legális! hoztak ugyan egy törvénymódosítást de - aki már olvasta, láthatja - hogy továbbra is kusza maradt és gyakorlatilag meghagyta a "kiskaput" a dokiknak. nem ítélhetnek el kupírozásért senkit.

Érdemes a tenyésztőnél érdeklődni, vagy más amstaffosoknál, hogy kit ajánlanak. Mohácson tudok még egy nagyon-nagyon jó dokit, országszerte jönnek hozzá vágatni.

2012. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöméknél azért kellett, mert állandó középfül gyulladása volt a kutyának, amiért nem tudott megfelelően szellőzni. A kupírozás volt a legegyszerűbb, legegészségesebb megoldás.
2012. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyésztőtől vetted kérdezd meg, hogy az ő kutyái melyik orvost ajánlják. Szoktak segíteni. Egy elrontott fül borzalmas tud lenni... De ha gondolod írj privit és ajánlok orvost akit nekem mondtak. Igaz az nem pesten van, ha jól tudom pest mellett. De inkább megéri mint hogy csúnya legyen.
2012. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!