Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "tapasztalatok" vannak...

Milyen "tapasztalatok" vannak bűzmirigy műtéttel kapcsolatba? Hogy viseli a kutyu?

Figyelt kérdés
Sajnos másfél havonta viszem az 5 éves Maszatot bűzmirigy kinyomásra, mert nem tisztul neki, állandóan radiroz!
2009. júl. 4. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen fajta kutya? mert ebben a korban ha hajlamos rá, de nem minden kutya halklamos erre, akkor nagyon gyakran kell vinni kiüriteni. lehet altatásban végzik, de lehet hogy ébren. de szerintem altatásban. nem fáj az állatnak.
2009. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keverék kutyus, labrador-spániel kislány.
2009. júl. 4. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Írd be a googleba,ott értelmesen levan írva!Nekünk is kéne de szerintem veszélyes műtét és ő még kicsi!
2009. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A dokim azt mesélte, hogy nincsenek jó tapasztalatai a mütéttel kapcsolatban, mindenféle börbajok jöttek ki a utánna.

1,5 hónaponta kinyomatni nem olyan vészes ... ismerek olyan kutyust akinek 2 hetente kell. Ha picit keményited a székletét (pl. csonttal) és többet mozgatod, akkor jobban ürül neki.

Mond a dokinak tanitsa meg hogy kell kinyomni és akkor vinni sem kell.

2009. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajna a csontevés nem segit, a nagy baj az, hogy szegénykém állandóan vakarózik, a fülén kikopott a szőr, a pofáját is nagyon kaparja. Kinyomás után is szánkázik. Félek, féltem őt a műtéttől! :-(
2009. júl. 5. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a te helyedben még a műtéttel várnék! Mi is várunk a 6 hónapos tacsinknak kéthetente kell kinyomni a bűzmirigyét és ígyis vakaródzik és gyulladt a füle!Ez csak egy tanács!
2009. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!