Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biciklivel kutyát futtatni?

Biciklivel kutyát futtatni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a beton kikészíti az izületeit, de sajnos vannak olyan helyek,ahol nem megoldható, hogy földúton menjük.


Ha csak kocog, akkor is olyan káros mintha betonon futna?



2012. jún. 14. 14:53
1 2
 11/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Hát nem tudom...szerintem a kutya futtató kar veszélyesebb, mert könnyen kibillenthet oldalra a kutya. Pórázzal könnyebb, mert simán elengedheti az ember, ha gáz van...én leginkább szabadon szoktam futtatni: számunkra ez a legegyszerűbb és legbiztonságosabb, mert teljesen kontrollálható a kutya!
2012. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mivel "csak 3 éve "futtatom a kutyám így ,nem tudom ér -e valamit amit írok:)

a kutyafuttatókar remek dolog,ha használható lenne:)

25kg feletti kutyánál esélytelen, mert símán lekapja az első pisilésnél:)

a póráz kézben tartva,viszont a kutya állandó kontroll alatt van !!

és ez a lényeg,mivel a futtatókart az ülés alá kell felszerelned,a kutya feje hátrébb van,mintsem látnád!!

és,bár az én kutyám remekül közlekedik, még így sem egyszerű az udvarokból kifutó kutyák,macskák,és más "állatok "-at elkerülni, mert-hát ügye a természetben kijutni,csak a városon át lehet:)

nem a ház mellett kezdődik az erdei út, hanem a városon kívül:)

és ,ügye ,oda el kell jutni:)

na ,erre való a póráz is, mert a földúton,vagy erdőben már szabadon futhat!!!

ja,és persze egy ultrahangsíp sem árt:)

hatótávolság 4-500m,míg az emberi hang szélben jó,ha 40m-re hallatszik:)

2012. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!