Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi és milyen tápot estik...

Mennyi és milyen tápot estik felnőtt, kan boxered?

Figyelt kérdés
Esetleg azt is leírhatjátok, hogy kölyök korában mivel etettétek...
2012. jún. 16. 22:03
 1/8 A kérdező kommentje:
*eszik
2012. jún. 16. 22:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Eukanuba Large breed, (szuka boxer)
2012. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És hány kg-t eszik meg egy hónapban kb?


Azt hittem azért lesz pár válasz... :S:)

2012. jún. 17. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig 14-15 kg-os tápot kapott, az elég volt másfél hónapig, most 18 kg-ost vettem ez majdnem két hónapig elég lesz, ebből nem kell sokat adni, így gazdaságos.
2012. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Top farmina, kb napi 2 mérőpohárral. Kb 1,5-2hónapig elég egy zsák (20Kg és kb 10e Ft). Kölyökként britet kapott.
2012. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én Susa-ra gondoltam, most váltottunk a másik, felnőtt kutyánknál is erre és nagyon ízlik neki, talán a minőséggel sem lesz gond...

Van belőle kölyök is, mit szóltok ehhez a márkához?

Erre a mennyiségre számítottam én is kb, ahogy számoltam eddig, meg ahogy a tenyésztő is mondta már...

Nem vészes, csak kell egy jó ár-érték arányú tápot találnom.

Köszi az eddigi válaszokat, aki ide téved nyugodtan írhat még... :)

2012. jún. 19. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó táp, etess vele nyugodtan! :)
2012. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A susa jobb, mint sok sztárolt táp (dog chow, egyes joserák, happy dog), ha szimpatikus és a kutyának is ízlik, akkor jó választás lehet. Ebben az árkategóriában még a britet tudnám ajánlani vagy ecopet kölyöktápot, illetve felnőttből a top farminát amivel mi is etetünk. Árban kb ugyanaz, de ez már superpremium, tehát a minősége jobb.
2012. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!