Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » GF-600nál meddig kell dupla...

GF-600nál meddig kell dupla adagot adni a kutyának?

Figyelt kérdés
A weboldalon 5 hét van írva, de itt olvastam 2 hetet is. Tünet mentes kutya, megelőzés céljából adom ha ez számít.
2012. jún. 17. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
5 hét!
2012. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem addig adom akkor probléma? Igaz még csak 1 hete szedi amúgy.
2012. jún. 17. 12:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Én olyan 3 hétig gondoltam, hogy adom neki duplán.
2012. jún. 17. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen tünetet produkált, hogy ilyet kell adni neki?
2012. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél van tünet, nálunk nincs, de mivel nagytestű, gyorsan növő növendék kutyám van, így izületvédőnek adom neki kifejett koráig, később pedig kúraszerűen fogja kapni.


Kérdező! Úgy csinálod, ahogy szeretnéd. Csak akkor nem igazán értem miért írtad ki a kérdést :D

2012. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem tudom hogy van. Máshol is láttam, hogy nem kötelez 5 hétig és gondoltam kikérem az itt lévők véleményét. De ahány embertől hallottam már ezt a GF-600at most meg elvannak tűnve.

Gerinc problémái voltak a kutyámnak, de már tünet mentes és megelőzésként adom neki.

Kistestű, felnőtt.

2012. jún. 17. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Tünetmentes kutyánál semmi sem kötelező, ahogy a GF600 sem. Én 5 hétig adtam az egyémnek duplán, aki ahogy írtam, egészséges.
2012. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!