Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem állat kínzás? Kinek...

Ez nem állat kínzás? Kinek lehet szólni?

Figyelt kérdés
[link] html
2012. jún. 18. 18:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
[link] html
2012. jún. 18. 18:30
 2/14 A kérdező kommentje:
ha rákattintok a linkre vmiért nem jelenik meg, de ha beirjátok akkor jó!
2012. jún. 18. 18:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez csak egy hirdetés, ha mindig ketrecben tartják őket az más kérdés, de nem hiszem,hogy erről lenne szó.
2012. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De az!!!!, ha ott tartja őket, bár elmondása szerint tenyésztőről van szó, így reméljük, hogy csak a kép kedvéért tette bele őket.

Egyébként a link v.miért nem jó és hiába írtam be akkor sem. Úgy sikerült, hogy beírtam a www.allatihirdetes.com-ot, oldalt rámentem, hogy kutya és kicsit lentebb már meg is láttam.

2012. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt a jó link:


[link]

2012. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :S Ha egyfolytában ebben vannak akkor az. Szerintem először írnod kéne ennek az embernek.
2012. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én írtam a hirdetőnek egy levelet, hogy szívből remélem, hogy csak a kép kedvéért kerültek a kutyusok a ketrecbe, cserélje le a képet, mielőbb gondja lesz belőle.

Hirtelen felindulásból na... :D

Azért kíváncsi vagyok válaszol-e?

2012. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Állatkínzásnak az minősül, ami az állatnak fölösleges szenvedést illetve maradnadó károsodást okozhat. Az, hogy egy kép erejéig berakod őket egy kalitkába egyik feltételt sem teljesíti. Ha bizonyítani tudod, hogy folyamatosan ott tartják őket az már az, de felteszem ilyesmit te nem tudsz.
2012. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Állatkínzás esetén: ,, ...Ebben az esetben kérheti a feljelentéshez állatvédő szervezetek segítségét, vagy - akár névtelenül is - azonnal megteheti bejelentését az illetékes rendőrkapitányságon vagy a rendőrség honlapján."

[link]

2012. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De annak minősül, nem rakhatod a kutyát olyan ketrecbe amiben nem tud úgy felállni, hogy afüle ne érintse a tetőt, és ne fudjon maga körülmegfordulni.

Akinek ennyi esze van, hogy ezzel a fotóval árulja a kutyáit.....és azt írja "tenyésztő"....

2012. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!