Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SURGOS! Mitol dagadt fel...

SURGOS! Mitol dagadt fel hirtelen a kutyam fel feje? Huzatot kaphatott?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdett latszani a foganal egyik oldal hogy kicsit megduzzadt,meg kicsit feljebb.De ma reggelrte,az egesz fel oldala feldagadt,a szemere is radagadt,es lement a duzzanatbol a torkara is.Csak 10-tol van ott a doki,addig megorulok.Szerintetek mi lehet?Hetvegen,szombaton utaztunk autoval,lehuzott ablakkal,lehetseges hogy huzatot kapott?Vagy a fogarol dagadhatott fel ennyire?Mert mikor orokbefogadtam volt egy fogaval ilyen problema.De most irto nagyon feldagadt a fel feje.Nagyon felek hogy mi lehet.Alig varom mar menjunk az orvoshoz.
2012. jún. 19. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem be volt gyulladva a foga, és most ráment még a huzat is.

Én saját bőrömön tapasztaltam ilyet, nekem is bedagadt a felem, meg szájzáram is lett. Antibiotikum lesz, meg foghúzás...

2012. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor csak a kérdést láttam, a magyarázatot még nem, arra gondoltam, hogy allergia...Mert olyat már láttam.

De amit leírtál, igen, lehet a fogától, ezek a foggyökér-gyulladások nagyon ocsmány duzzanatot tudnak okozni.

Megírnád, hogy mi volt a dokinál? Jobbulást kívánok!

2012. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mikor csak a kérdést láttam azt mondtam volna rá, hogy méh vagy valamilyen más rovarcsipés.De részleteket is olvasva valóban lehet, hogy a foga. Engem is érdekelne, hogy mit mondott a doki...

(elnézést, előző, hogy formailag ennyire hasonlit a válaszom)

2012. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na,hazajottunk a dokitol,szerencsere bement miattunk hamarabb.Hat vegulis semmi baja a foganak,sem a fulenek,sem nem huzat,...hanem amire azert nem igazan gondoltam,csak megfordult a fejemben,megcsipte valami es ezert dagadt ugy be.Mire odaertunk mar a homloka is feldagadt.Kapott 3 injekciot,aztan ha holnapig nem lohad le,akkor vissza kell vigyem,de remeljuk elmulik!
2012. jún. 19. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok :) Azért jó, hogy előbb bement a doki és kezelte. Általában az ilyen injekcióknál gyorsan lehúzodik a duzzanat (ahogy az embereknél is). Jobbulást!


A hármas válaszolónak üzenem, hogy egyáltalán nem vagyok sértődős :):)

2012. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Mi volt az injekció????
2016. nov. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!