Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a KONG tölthető...

Vélemények a KONG tölthető kutyajátékairól?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van, de baromi hamar rájött a kutyám hogy kell belőle kinyalogatni minden erőfeszítés nélkül, így valamit ki kell találnom (felkötni valahova, vagy ilyesmi, hogy nehezebb dolga legyen, de még nem volt rá érkezésem). Amúgy jó, tényleg szuper az anyaga is :)
2012. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lakle ***** válasza:
100%
Az enyém imádja. Fontos, hogy méretben megfelelőt válassz. Ha a Kongos tölteléket használod arra valóban hamar rájönnek, hogy hogyan lehet kinyalogatni. Ezért én sonkát, sajtot is szoktam bele tölteni, meg be is teszem a mélyhűtőbe egy félórára, így sokkal nehezebben szedi ki. Volt olyan is, hogy olyan jól sikerült megtömnöm, hogy ki se tudta szedni:) A Kongos töltelék helyett egyébként tökéletesen megfelel a májkrém is.
2012. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is berakom a mélyhűtőbe, elsőre én is májkrémet töltöttem bele. Egyszerűen ráfog és már nyalogatja is :D
2012. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valaki leirná nekem, hogy ez mire jó? mert én is használok Kong-ot, de keresésre, és fegyelmező közbeni jutalmazásra.
2012. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lakle ***** válasza:
77%
Nehezen tudja kiszedni a kaját belőle, így elvan vele egy ideig.
2012. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :-)
2012. jún. 21. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Kong Extreme Goodie Bonie-t vettem kistestű kutyának. Kárt nem tud benne tenni,Brit All Breed Activity száraztápot szoktam beletenni neki,mert az nem kis szemű,elég jól elvan vele,akár napi szinten is simán megeszik csak a gumicsontjából kb 30gr tápot.
2013. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!