Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek olcsó zsinóros flexi...

Vegyek olcsó zsinóros flexi póráz a vásárból?

Figyelt kérdés
Ma délután megint lesz nálunk piac. Szokott lenne (4 vagy 5m-es már nem tudom) zsinóros flexi póráz 990Ft szerintetek vegyek egyet vagy lehet, hogy egyszer használom és kidobhatom?

2012. jún. 20. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én 8.000ért fettem 50kg-os kutyának való flexi pórázt:D 30kg-s labradorom 5perc után szétszakította:D pedig fressnapfba vettem:D
2012. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

:D nem semmi!


hát majd meg látjuk lehet, hogy veszek egyet és kiderül, hogy mennyire tartós.


Köszi a választ!

2012. jún. 20. 11:23
 3/20 anonim ***** válasza:

Régen voltam olyan elvetemült, hogy a nyuszimat sétáltattam :D Vettem ilyen olcsó sz@r flexit, 2x húztam meg ki-be, hogy megnézzem nem lesz-e gond. Hát onnantól alig akarta visszatekerni.

Olcsó húsnak híg a leve, ne vedd meg.

2012. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Apám törpe tacskója egy rántással tönkre tette az egész hóbelebancot. :)
2012. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem veszek.
2012. jún. 20. 11:40
 6/20 scarecrow válasza:
Szerintem jó márkájú.Ha többször használjuk akkor igaz hogy nem megy könnyen vissza bele a madzag.. de amúgy a westie és az uszkár kutyám is jól bírja.Habár az uszkáromnak hámot kellett rá venni nem nyakörvet mert annyira rohan a sétáltatásnál hogy már futni kell vele.De olyan 5 km-ként vissza szokott rám nézni h megvagyok-e.:DD
2012. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem egy Tacskó-Foxterrier keverék felnőtt kan kutyára kéne. A kutya 9-10kg és 30cm magas.
2012. jún. 20. 11:46
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
hát figyi a mai világba ezer ft nem sok:D kb ugyan úgy jártam énis mint az első válaszoló csak én angol bulldoggal:D de azt mondom h egy próbát megér:d ha elszakítja akkor bumm neki :D de ha beválik akkor egy ezresért tökéletes:D
2012. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
NE!! Semmiképpen. Én is vettem egyszer egy olcsó fajtát ráadásul én boltból.Mondom egyszer kipróbálom hátha. Hazahoztam,levittem a kutyát sétálni..nem telt el öt perc kettéesett az egész.( Egy palotapincsi-foxi keveréktől) Szóval ne vegyél!!
2012. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"de azt mondom h egy próbát megér:d ha elszakítja akkor bumm neki :D de ha beválik akkor egy ezresért tökéletes:D"


Te aztán roppant felelősségteljesen gondolkodsz. Ha az a póráz éppen akkor szakad el, amikor a kutyát vissza kéne fogni, hogy le ne lépjen az útra az autó elé és elszakad, akkor is azt mondod, hogy bumm neki?

2012. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!