Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek olcsó zsinóros flexi...

Vegyek olcsó zsinóros flexi póráz a vásárból?

Figyelt kérdés
Ma délután megint lesz nálunk piac. Szokott lenne (4 vagy 5m-es már nem tudom) zsinóros flexi póráz 990Ft szerintetek vegyek egyet vagy lehet, hogy egyszer használom és kidobhatom?

2012. jún. 20. 11:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom h hol sétáltatná:D az én kutyámra póráz sem kell mert nem mozdul el mellőlem:D
2012. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 41% örülünk, hogy egy robot kutyád van, aki tökéletes, de sajnos ez nem mindenkinek adatik meg, így én sem javasolnám, hogy a kérdező megvegye, bár én alapból nem szeretem a flexipórázt. Az pont az ami semmire sem jó. Akkor inkább sima póráz és néha elengedni olyan helyen ahol biztonságos.
2012. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne vegyél! Én is vettem 1 hónapja. Egyszer SEM használtam, mert csak megvétel után lehetett kibontani és marhára nem tekerte vissza magának a madzagot. Azzal a lendülettel visszavittem, gondoltam, nem adom meg a lehetőséget a kutyának, hogy még el is szaggassa ...:)
2012. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél ilyen gagyi dolgokat, mert pénz kidobás. Én annó macskának vettem pár éve 300 forintokért. De nála sem volt hatásos, vagy elszakadt, vagy nem ment vissza a zsinór.

Egyébként ha flexit veszel azt is szalagosat vegyél. Én vettem a kutyámnak 12 kilóig bíró zsinórosat körülbelül 3 hónapig tartott egy séta alkalmával macska után majdnemhogy ketté tört a flexi a kezemben. A kutya 5 kiló volt akkor.

Később 25kilóig bíró szalagos flexit vettem (7kilós!!) kutyára. Az van neki mai napig lassan két éves, mindent kibírt, több kutyát is akár 40 kilós kutyát is vittem rajta. Ne kockáztass.

2012. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


De megvettem. Már voltunk is egy 2 órás "teszt" sétán eddig jól superált. Nem volt vele semmi gond. Ma még megyünk majd egy órás sétára.

Majd meglátjuk, hogy mennyit bír...

2012. jún. 20. 17:22
 16/20 anonim ***** válasza:
Maximum egy hetet adok neki. Egy ismerősöm vett pont ezer ft-ért flexit, először "csak" nem akarta visszahízni a zsinórt, majd kettéesett az egész.
2012. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
De mért kérdeztél minket, ha nem érdekel a vélemény? :D
2012. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mert azt hitte bòlogatni fogunk :D

Sebaj, több is veszett már Mohàcsnál, 1000Ft nem nagy pénz. Remélem nem gàz szituàcióban fog szétesni.

2012. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Az automata és flexi pórázok JÓL NEVELT, MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZT SZÓFOGADÓ kutyáknál hasznos LEHET, ha városban, emberek közt sétáltatják, ahol nem lehet levenni a pórázt. Az egyik kérdező írta, hogy a kutyája macska után rohanva tette tönkre a flexit...a flexi nem arra való, hogy egy őrjöngő kutyát megállítson :)

Az olcsó "flexik", amik csak utánzatok tényleg elég gagyi gyártmányok, egyetlen rántás nélkül is elromolhatnak...

Én tavaly vettem 1500 ft-ért egy 8 méteres zsinóros flexi-utánzatot és máig jól használható...igaz, hogy soha nem rángatom, kivéve úgy, hogy bal kézzel fogom még a széles részét, és azt rántom röviden, nem az egész műanyag vackot.

2012. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 2éve vettem egy flexi (márkás) pórázt a 2éves beagle kutyám még mindig nem szakította szét pedig eléggé húzni szokott. Drága volt de megérte ilyen sz*ar utánzatokat nem érdemes venni mert nem ér semmit..:DDD
2012. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!