Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alhat velem a kutya?

Alhat velem a kutya?

Figyelt kérdés
Pénteken hozzuk a kutyánkat egy "ideiglenes gazdi"-tól szóval nem piszkos,mert megfürdették. 3 hónapos és úgy gondoltam felengedem az ágyra.Sarok ülőm van szóval nem együtt aludnánk hanem Ő a másik oldalán az ágynak.Nem akarom hogy sírjon szegény éjjel..:(
2012. jún. 20. 21:00
 1/7 anonim válasza:
Talán de ha nem akkarod hogy felnőtt ként is melléd fekudjön akkor tanulja meg hogy a helyén kell aludnia az én ugy oldottam meg azt hogy ne sírjon a kosarát az ágyam mellé tettem és nem sírt próbáld meg így mint ahogyan én mondtam
2012. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen korban hoztam haza a labradoromat, és kint aludtam vele az első két napban a teraszon egy nyugágyban ő meg a nyugágy mellett egy kis vackon(kertes házban lakok) a harmadik este pedig csak elaltattam kint és mikor bevágta a szunyát bejöttem, nem volt semmi probléma. az első éjszaka nagyon fontos, és nálunk az a mentalítás, hogy a kutyának kint a helye. szóval ha kinti kutyusban gondolkodtok, ezt a módszert javasolnám :))
2012. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan alszanak együtt a kutyájukkal.Viszont csak akkor érdemes felengedned, ha később is felmehet. Olyant nem lehet megcsinálni, hogy ma feljöhetsz, jövő héten meg nem.
2012. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy feljöhet később is.Régi kutyunk is velünk aludt.
2012. jún. 20. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megengeded neki, hogy veled aludjon, nagyon nehéz lesz róla leszoktatni, főleg ha nagyon szoros lesz a kapcsolatotok.

Velünk velünk alszik, én részemről sosem tenném ki az ágyból. Lehet hülye dolgo, de én akkor alszom nyugodtan, ha ő is mellettem fekszik. Sokszor még a párnát is elfelezzük. Szerencsére a párom is hasonlóan gondolkodik, mint én.

2012. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudnám leírni mint az utolsó,ugyanaz a meglátásom:)
2012. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megfürdették, akkor legalább tiszták rajta a bolhák, meg az atkák. :D

Amikor új kutya került ide, kapott rögtön egy neostomosanos, majd samponos fürdetést, és féreghajtást is. Ui. vannak olyan férgek, amik az embernél is gondokat okozhatnak.


Ezeket mondjuk attól függetlenül érdemes megcsinálni, hogy ágyban alszik, vagy nem.

Ha benti kutya lesz, és később is engeded, akkor engedd csak fel az ágyba. Egyébként, ha van egy fekhelye a közeledben, az is pont elég neki. Nekem egy Whippetem van bent, ő is bent alszik az ágyban általában, de ha akarom nyugodtan ki tudom küldeni a nappaliba, szépen elvan a fotelban is, vagy a földön a fekhelyén. Télen, nagy hidegben a kinti agaram is bejöhetett éjjelre, akkor néha felengedtem az ágyba, de amikor elkezdtek veszekedni, hogy ki hol alszik, akkor kizavartam a nappaliba, ő került a fotelba. Simán megértette, hogy miről van szó, később már meg se próbált feljönni az ágyra. Szigorúan, következetesen, de szeretettel kell nevelni, és akkor nincs vele gond.

2012. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!