Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 napra a kutyamat egy ismeros...

4 napra a kutyamat egy ismerosomnel kell hagynom. Hogy eli ezt meg? Lelkileg? Megviseli majd? Mi a velemenyetek? Nagyon aggodom.

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha aggódsz, akkor igen, meg fogja viselni, mert ő is elkezd aggódni (egy percig se gondold, hogy nem veszi észre rajtad) és traumaként éli majd meg.

Próbálj természetesen viselkedni, ne is nagyon búcsúzz el, egyszerűen csak hagyd ott.

Tudom, hogy emberként ez furcsa, és fontos a búcsú, meg az ajnározás, de ilyen esetben tekintettel kell rá lenni, és az ő igényeit nézni.

Ezért jobb, ha csak se szó se beszéd otthagyod. Könnyebb neki. Hagyj az ismerősödnél a ruháidból 1-2 használt darabot, hogy érezze a szagod, az megnyugtatja.

Valószínűleg fog keresni pár napig, nem fog tudni magával mit kezdeni.

Meg ki fog ugrani a bőréből örömében, ha visszajössz. :)

2012. jún. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom olyanhoz viszed, ahol már volt, ismeri, és szereti a kutya. Semmi baja nem lesz az égvilágon:)))
2012. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi már pár éve nyáron pár napra max egy hétre hagyjuk isminknél a kutyát,mindig viszem a kosarát benne a pokróccal,mindig mondja ismim,hogy kb 5-10 percig fel alá járkál,nyüszög,de aztán már nem..én oda viszem és ott már megse simogattam,nem bucsúzkodok ,a szemébe se nézek..amikor pedig megyünk érte akkor nagyon boldog :) nem lesz gond nyugi,szerintem a kutya hamarabb túl teszi magát ezen,mint te :)
2012. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 1 évbe talán 2x elszoktam vinni anyósomékhoz a kutyám mert mondjuk olyan helyre utazok ahová nem tudom vinni.

Napközbe semmi baja nem szokott lenni,imádják Lüszit úgyhogy jó dolga van,este szokták mondani hogy lefekszik olyan kedvetlenül ilyenkor semmi se érdekli.Gondolom rájön ilyenkor hogy ma se jön haza a gazdi:)

De nem fogja amúgy megviselni ha jó helyre viszed,ahol szeretik és elterelik a gondolataid. Mivel kutyahűség felülmúlhatatlan hiányozni fogsz neki,de simán kibírja ezt az időt,ne aggódj azt tényleg megérzi!

2012. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben...majd a fent irtak szerint cselekszem. Majd aggodom miutan ott hagytam:(

Igen, majd at viszem a fekhelyet, jatekait, kajajat ( altalam hasznalt ruhara nem gondoltam! De nagyon jo otlet! koszonom , ugyhogy az is meg lesz:) )

Egyebkent a 4 nap delutanjan haza erek...szoval harom es fel nap:) az biztos sokat fogok ra gondolni majd ez alatt a par nap alatt, alig varom, hogy ujra nalam legyen majd...szerintem tukkon ulok majd az utolso orakban:)

2012. jún. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!