Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elhozzak egy...

Szerintetek elhozzak egy antiszociális kutyát?

Figyelt kérdés
keden megyünk érte.1 éves havanese kislány akit agyba főbe verték.Most ideiglenes gazdinál van.A férfiakat képtelen elfogadni.(gondolom mert ők verték)Nálunk viszont itt a nevelőapám aki a régi kutyáhinkat ha valami rosszat csináltak megszokta suhintani.Neki már régen is volt kutyája és jó gazdi is csak nem egy lelkisérült kutyánál.Azt mondták gyakran odakap félelemből szóval nagyon kedvesnek kell lenni vele.
2012. jún. 21. 14:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
aj istenem.Ne állítsd már be egy szörnyetegnek.IMÁDJA a kutyákat.Sose bántaná.Ha megmondjuk neki hogy hogy viselkedjen egy kutyával akkor úgy fog....
2012. jún. 21. 14:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme van a kérdésednek?
2012. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor hozd el, ha nevelőapád vállalja, hogy eljár a kutyával rehabilitációs tréningekre. A kutyára is ráfér, de nevelőapádra is!
2012. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jólvan,akkor elhozom
2012. jún. 21. 14:48
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nekem elég furcsa. Csak akkor tettem volna fel, ha tanácsot szerettem volna kérni, te azonban már eldöntötted, és megerősítést vártál,hogy jól teszed, mert megmented egy kiskutya életét.

Szerintem minden kicsit is kutyához értő személy tudna segíteni egy ilyen állaton, nekem már több ilyen kutyám is volt rehabilitáción.Egyik kiskutya egy pár hónapos pumi kislány volt, akit úgy megvertek, hogy majdnem meghalt. Eleinte egyáltalán nem akart elfogadni, de ma már egy kiegyensúlyozott kislány, aki igaz, hogy fél a botoktól, de jól érzi magát az örökbefogadóinál.

Nagyon vigyázzatok a kutyusra, adjatok meg neki mindent, legjobb tudásotok szerint neveljétek, ha kell kérjetek segítséget. Aztán majd 1 évvel később, mikor lesz egy csodálatos kutyusod mesélheted a történetét, és büszke lehetsz a családodra, és magadra. :) Remélem így lesz. Sok sikert! :)

2012. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon oda fogok figyelni rá.Már menhelyes szegényke és egy hét után mindenki visszaviszi mint egy bútort mert "nem vált be" a menhelyi nő azt mondta hogy első találkozáskor eldönti,hogy szimpatikus vagyok e neki.:)
2012. jún. 21. 15:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez melyik menhely?
2012. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!