Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vasárnap ellett a kutyám....

Vasárnap ellett a kutyám. Ilyenkor lehet neki adni bolha cseppet? Vagy ha szoptat nem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Miért kell minden vemhességet orvosnak látnia?

Egy Tenyésztő és nem szaporítóról beszélek, sem viszi állandóan orvoshoz a vemhes kutyáját.

Azért ha valakinek 10-20 év tapasztalata van nem fog szaladni, hgy úr isten nézzék meg....

Ha baj van akkor logikus, hogy az ember viszi az orvoshoz,de nem feltétlenül kell rohanni. Az uh sem 100% .

2012. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak látom ha valami nincs rendbe, akkor természetes hogy elviszem orvoshoz, de ha semmi baja nincs akkor minek??
2012. jún. 22. 10:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, a hozzád hasonló tudatlan, felkészületlen, felelőtlen szaporítókra nem az a jellemző, hogy annyira ismernék a kutya szervezetét, hogy ránézésről tudnák, van-e valami gond vagy sem. De én hiszek az okkult dolgokban. Ha azt mondod, hogy szuper képességed van, amivel egy pillantás alatt megérzed, ha valami gond van egy kölyökkel, azt elhiszem.
2012. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
jólvan. oké. ti vagytok az okosak.. nem érdekel. jah a kicsik meg az anya is egészséges, ki csattannak az egészségtől, és nem első ellése. Érdekes akárhányszor voltak régebben is kicsik,soha semmi baj nem volt. Csak ti beszélitek be magatoknak.
2012. jún. 23. 06:59
 15/15 A kérdező kommentje:
jah és már megkaptam a kérdésemre a választ, másra meg nem vagyok kiváncsi. Köszi
2012. jún. 23. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!