Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri így kutyát tartani?

Megéri így kutyát tartani?

Figyelt kérdés

Bolondulok a kutyákért, a szüleim fülét mindig rágtam, hogy legyen egy.

Arra a döntésre jutottunk, hogy mivel tudtunk venni egy lakást u.abban a panelban, én oda költöznék és ott lehetne egy kutyám.em én

De most kérdezem én, megérné így kutyát tartani!?

(nem tudok elköltözni)


Bunkó válaszokat nem kérek!


2012. jún. 21. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Virry, marha nagy badarságot írtál. Először is egy csivava ( és semmilyen más kutya) nem szedi szét a lakást, ha le van mozgatva rendesen. A kérdező pedig nem kutyafajtát kért, hanem véleményt arról amit tenni készül.


Kérdező: Tehát elköltözöl egy másik lakásba ugyanabban a panelban, ahol most is laksz, és lehetne kutyád. Nem látom akadályát. Napi 3-4 séta, ebből egy min. 1 órás, legyen lefárasztva a kutya és nem lesz gond.

2012. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha naponta úgy 5-6 óránál többet is a kutyával tudsz tölteni, ha olyan fajtát választasz és aktívan tudsz vele foglalkozni és minden szomszéd az áldását adja erre, akkor miért ne tarthatnál kutyát? A társasági kutyák kifejezetten lakásba valók, de nagy testűek között is találsz nem egy olyat, amelyik szintén csak szoba kutyaként élhet.
2012. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Marha jó neked, hogy csak egy kutyát kérsz és egy lakást is kapsz hozzá!

Igazából mi a gondod? Most ott fogsz lakni vagy nem? Ha nem akkor hülyeség, ha igen, akkor meg semmi probléma.

2012. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert nem tudtam, hogy hülyeség-e azért elköltözni a lakásunkból, hogy kutyám legyen.

Lenne rá elég időm.(a kutyára)

Végleg ott maradnék.(az új lakásban).

Nem azért vették a szüleim (eredetileg) azt a lakást, hogy ott én meg a kutyám lakhassunk.

2012. jún. 22. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!