Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera ProDog minőségileg...

Josera ProDog minőségileg milyen egy Chappi-hez mérve például?

Figyelt kérdés
Noname tápot váltanék fel vele, de most nincs túl sok pénzem.
2012. jún. 22. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég jó híre van, szerintem simán megéri váltani :)
2012. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

alapból a josera igen, de ez a prodog elég olcsó.

Olvastam valahol, hogy nem jó, de azt nem tudom, hogy csak a többi joserához képest, vagy alapból

2012. jún. 22. 22:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanaz, annyi különbséggel, hogy nincs benne színezék.

Ha van decathlon a közeletekben akkor ott vegyetek outdog100-at, vagy az aldis Romeo ami sokkal jobb egy noname tápnál (persze ez sem a legjobb). Vagy a fer-dog tápjait próbáljátok. Nagyon olcsóak közül ezek vannak amik tűrhetőek, a decathlonos meg azért az árért kifejezetten jó.

2012. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az összetevők felsorolása gabonával kezdődik. Nem jó. Ha van a közeletekbe Aldi, akkor ilyet vegyél, ez sokkal jobb. Árban pedig kb. ott van, mint a ProDog.

[link]

2012. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3-as! Nagyon egyre gondoltunk. :) Nem láttam, hogy már ajánlottad. A Decathlon kutyatápja is jó, igazad van.
2012. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ó, akkor bocsánat, annyira nem másztam bele a Josera témába, csak azt láttam, hogy lépten-nyomon dicsérik :)
2012. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Decathlon nincs, de Aldi igen. Köszönöm az infókat, egyelőre Romeo táp lesz.
2012. jún. 22. 22:39
 8/15 anonim ***** válasza:

Akumi!

Igen, vannak a Joserának jó tápjai, jól tudtad, de azok drágábbak. Kb. 9.000-10.000 ft/ 20 kg. Ezekben már 20-25% hús van, az összetevők felsorolása is azzal kezdődik. A Josera ProDog, a Josera Economy a leggyengébb tápjai a Joserának. Persze azért ezek is jobbak, mint a Tescos táp.

2012. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ugyan nem tudom mennyit szánsz tápra,de érdemes megnézni itt:

[link]


itt jóval olcsóbban van táp mi9nt bárhol (több ezer forinttal)

A josera economy-t tudom ajánlani a 20 kg 5830 forint

2012. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Erről a tápról már én is kérdezte, mert csak egy külföldi véleményt találtam róla, ahol disznótápnak titulálták, gondolom a sok gabona miatt. Nem tudom az aldis táp mennyibe kerül, én brit adultot rendelek 2*15 kilósat, mert úgy ingyenes a szállítás és elég 3 kutyának 1 hónapra a 15kg, szóval 6000ft 3 kutya etetése 1 hónapra. Számold ki melyik éri meg jobban.

[link]

2012. jún. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!