Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera ProDog minőségileg...

Josera ProDog minőségileg milyen egy Chappi-hez mérve például?

Figyelt kérdés
Noname tápot váltanék fel vele, de most nincs túl sok pénzem.
2012. jún. 22. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már látom, épp csak nem szúrta ki a szemem a romeo ára:) Nézd meg melyikből mennyi kell neki és ki tudod számolni melyikkel jársz jobban.
2012. jún. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutyád? mennyit szánsz az etetésére/hónap? Milyen az a noname táp? (valami neve csak van)
2012. jún. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Volt idő mikor még mi is ilyen chppi meg pediree minőségű táppal etetünk, de azokból négyszer annyit megevett mint a mostaniból. Mondjuk ez elég drága táp, de 12,6 kg elég 45 napra. HA olcsóbbat szeretnél akkor minimum 4-5 ezer forintot rá kell szánnod
2012. jún. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Egy németjuhász 1 spániel és egy kistestű keverék. Házikoszton, olcsó konzerven(1200g/250ft)élnek, meg kapnak néha tápot(tényleg nem tudom a nevét. Ilyen kisközértben kapható, 700ft/3kg Bodri-Morzsi tipusú), de azt nem eszik meg. Gondolom azért, mert nem jó.

(Nekem macskáim vannak, ők sem ették a 4% hústartalmút, de az Acanát örömmel eszik)

Olyat akarok, ami nem túl nagy szemű, hogy mindhárman el bírják rágni.

2012. jún. 23. 15:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes gazdi vagy, kedves kérdező. Öröm látni az ilyet:)
2012. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!