Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek valo a francia bulldog?

Kinek valo a francia bulldog?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet nevelni, mivel etessem, tisztitasa, milyen gyakran kell vele allatorvoshoz jaratni, barmi ami eszetekbe jut, meg neveket is irhattok, de irjatok le mindent. Elore is nagyonnagyonnagyon koszonom mindenkinek!!:)
2012. jún. 22. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Etetni tisztítani úgy mind a többit.De csak akkor olyat vegyél , ha van időd sétáltatni is.Olvasd el:

[link]

Majd ott kihoz ilyet : francia bulldog ingyen amelyik érdekel kattints rá!

Nem volt francia bulldogom , de azért ebbe segítek , mert ilyen oldalakon járok mindig.

2012. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Francia Bulldim van, ha vmi érdekel privátba is kérdezhetsz!=)

Ingyen ne hozz el, mert elég beteges kényes fajta. Mindenképp nézd meg honnan veszed! A táplálásra nagyon oda kell figyelni, csakis minőségi prémium tápot egyen, általában a Franciknak a Bárányos-almás Acana szokott bevállni. Mi is ezt esszük!=) Házikosztot adhatsz neki, de normálisat nem maradékot. Én szoktam neki adni csirkefarhátat, vagy mellcsontot főzve. Kell nekik a csont. Szokott kapni, gyümölcsöt, zöldséget, az a fontos, hogy amit adsz neki az mindig jó minőségű legyen. Érzékeny a pocijuk.

Legyen meg a megfelelő mozgás, az szerintem elengedhetetlen. A meleget is sokkal jobban bírja, ha jó kondiban van.


A déli órákban semmiféleképpen ne legyen kint. Friss tiszta ivóvíz mindig legyen előtte. Akár naponta többször is cseréld. Ha kertesben laksz jó, ha van neki kismedencéje (gyerek homokozó tescoban 2000 ft körül) mert ott letudja hűteni magát. Ők gyorsan hőgutát kapnak evvel nem jó viccelni!


A szőre eléggé hullik mindenképp fésülni kell neki. Fül és szemtisztítás fontos. Ritkán fürdetés. Kb 1 évben egyszer max 2szer. Sokszor csipásak azt mindig kitörölni, akár napjában többször.


Fogakat mindig ellenőrizd nincs-e fogkő stb. Nagyon fontos, hogy rágcsáljon, az szedi le a fogkövet. Az enyém imád faágakat botokat rágcsálni és gyönyörűek a fogai. De a fogápolás náluk nagyon nagyon fontos! Ők hajlamosak arra, hogy idősebb korukre tönkremenjenek a fogaik. Ezért vigyázni kell.

Ha valami érdekel írhatsz!

2012. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!