Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz vagy Francia bulldog?

Mopsz vagy Francia bulldog?

Figyelt kérdés
Melyiket es miert? Nem tudok donteni mimd a ketto nagyon tetszik nagyon cukik :) es ugye nevet sem valasztottam meg akinek van otlete irjon legyszi :))

2012. jún. 22. 08:11
1 2
 1/12 Kertes Adrien válasza:
nekem francia bulldogom volt:)szerintem francai bulldogot válaszd:))
2012. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bulldog
2012. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a mopszot választanám, már régóta tetszik, Yoda lenne a neve.

[link]

2012. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még a Dexter is jó név. :)
2012. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

nekem is mindkettő igen tetszik,főleg feketében,de akkoris kedvencem a mopsz ez nem vitás:)

Külsőre mindkettő tetszik,de ott is mopsz felé húzok,személyiségben pedig egyértelmű mopsz:)


Nekik valami vicces név kell,mert ők is egy kis bohócok:) Mopsz fajtamentésnél az egyik mopsz Döme,az nagyon édes,illik rá :D

2012. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, de meg kerek mert igy meg eleg nehez donteni :) en a Barneyt gondoltam az igy jartaatokkalbol szerintem mindkettore illik de a ir valaki talalobb nevet ne kimeljen ;))
2012. jún. 22. 10:47
 7/12 anonim válasza:
Mindkettő cuki !! Bár nekünk francia bulldogunk van és ő nagyon hűséges és aranyos!!
2012. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Esetleg Dömper ;)
2012. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Francia bullddog!!! Nekem ez a fajta tetszik a Mopsz nem tetszik.
2012. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a kettő közül a Mopsz jobban tetszik, mert hozzám az illik jobban, ő kicsit "inaktívabb" és a fejéhez lapuló füle is jobban tetszik, mint a Francia bulldog füle. De azt neked kell tudni, hogy hozzád melyik személyiségű kutyafajta tetszik jobban. És még azt hozzá tenném, hogy mindegyik kutyafajta hűséges, ez nem érv egyik fajta mellett sem. :-) Ráadásul mindkét felsorolt fajta társasági kutya, úgyhogy a szeretetükből nem lesz hiány, akármelyiket választod.


Ha sehogy sem tudsz dönteni, akkor legyen mindkettő. Persze csak valódi tenyésztőtől, a benyomott arcú kutyák így is elég macerásak és problémásak. (szem problémák, fog problémák, légzési gondok). Úgyhogy mindenképpen jó tenyésztőt válassz szerintem.

2012. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!