Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harcikutyára szájkosár?

Harcikutyára szájkosár?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a francia bulldogok akik támadják a kiskutyákat a környéken.. nekik meg olyan benyomott a pofájuk.. az ilyeneknek miért nem tudnak kitalálni valami speciális szájkosarat? Egyszerűen szörnyű ez ami itt folyik...! (?)

2012. jún. 26. 21:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát az én yorkimmal egyforma magasságban vannak de ő akkor is erősebb :/
2012. jún. 26. 22:45
 12/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a kutyákat bünteted, a gazdikat csak szép szóval lehet. Ha azzal sem, akkor sehogy. A feljelentgetéssel csak azt éred el, hogy a kutyát kiirtják végső esetben, pedig ő nem tehet a gyökér gazdájáról. Én inkább máshol sétáltatnám a kutyámat vagy nagyot kerülnék, hogy a másik szerencsétlen is életben maradhasson.
2012. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
HARCI KUTYA NINCS!!!! Halihóó. pont ilyen kijelentésekből születnek a "hírek" és ebből pedig a h.ülye szabályok. Csak rossz gazda van, oké? Max a gazdát jelentsd fel. Azt a kutyát sajnálni kell, nem pedig rémhíreket terjeszteni róluk. A francia bulldog meg csak azért benyomott képű, hogy tudjanak lélegezni.. a gazdával csinálj valamit, az pedig enm ebbe a tematikába tartozik.
2012. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Próbálok.. de akkor is a kutya jár pórul..
2012. jún. 29. 23:31
 15/17 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDD botrány.... harcikutya?? olvasd már el légyszives hogy mire lettek tenyésztve... ennyi erővel a bnöm csivavája is harcikutya mert mindennek nekimegy ami mozog? kicsit viccesen hangzik.

nekem is franciabulldogom van, a kanokat nem szereti, de érdekes módon egy kan pitbullal él együtt és soha egy morgást nem hallottam... amugy az én franciám pl alig tud harapni a nyomott fejével, szóval mégha neki esne egy yorkinak vagy akármilyen kistestü kutyának, jobban félteném a bulldogot. a másik, hogy elég sürün veszem észre hogy az emberek nem tudják megkülönböztetni a röfögésüket a morgástól, vagy a játékot a verekedéstől, szóval erre is kiváncsi lennék, mert nem tünsz valami tájékozottnak ezután a "harci kutya" kifejezésed után :)

2012. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egyébként miért nem kapod fel a kutyádat ha ennyire sajnálod hogy szétszedik? mint midnen yorkis, csivavás :D
2012. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mert nem fogok 1 kutya miatt hajolgatni -.-" és a gazdája hátradölve végigröhögi ahogy a kutyája tépi az enyémet... :/

1x megrugdostam a kutyáját mert beleharapott a bokámba és nem akarta elengedni.. tűsarkú volt rajtam nem volt időm levenni azzal rugdostam szét mire lejött rólam.. a gazdája leszarta.. csak amikor kiterült akkor jött reklamálni hogy hogy mertem..

2012. jún. 30. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!