Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál pontosan mi okozhat...

Kutyáknál pontosan mi okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés

Ugyanazt ette mint eddig,semmi mást nem is kapott tegnap,ma mégis 4x ment már a hasa,párom most vitte le már 3x székelt és húzza a fenekét a földön. Másik kutyának semmi baja nincsen:/

Elvigyem dokihoz mindenképp,vagy majd elmúlik? Mert doki ilyenkor elkér 5-6 ezer ft-ot ami hónap végén elég húzós,de ha kell elviszem,bár már volt neki ilyen akkor elmúlt magától.

De mi a franctól fosik alig evett tegnap?:/



2012. jún. 27. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tölgyfakéreg tea, viccen kívül...!
2012. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha a kutyámnak baj van a gyomrával főtt rizst adok neki. Attól biztos, hogy nem lesz baja.

Az én szemem azon akadt meg, hogy a kutya húzza a fenekét a földön. Ez akár bélféregre is utalhat, ezért én elvinném a kutyát dokihoz. Bár ennek meg ellentmond, hogy alig eszik.

2012. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan az, ami nálunk, kaja vagy betegség. Összeszedhetett akár egy hasmenős vírust is, szerintem etesd 1-2 napig csak főtt rizzsel, esetleg pici főtt csirkehús mehet bele, aztán ha nem látsz változást, vagy nem eleget, akkor doki. Illetve ha nagyon durva hasmenése van, akkor ne várjatok vele sokáig, jön a meleg, könnyen kiszárad ilyenkor, mert ugye hiába iszik, ha nem tud felszívódni a víz a beleiből.
2012. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kerti kutya? Mert a mieink az utóbbi napokban a lehullott, zöld gyümölcsöt eszik, egy darab sincs már a fák alatt. A hasuk is megy tőle... Idióták, biztos jólesik nekik a savanyú ebben a hőségben :D
2012. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most jól van,kapott játékot most futkározik,folyamatosan dobáljuk neki,délelőtt volt csak levert.

Biztos valami vírus,remélem másik kutya nem kapja el.

6kor visszük le legközelebb,megnézem hogy menni fog -e a hasa,de most nagyon jó kedve van!

Tanácsokat megfogadom,diétáztatom,most csak tápot raktam ki neki akkor az nemjó? Bár nem evett még belőle egy falatot se.

Nem kerti kutya,panelban lakunk.

2012. jún. 27. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
gastroferm pet probiotikum 1000 ft 2nap rendbeteszi diétával
2012. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A rizs diétás kaja, a táp nem, ezért mondtam a rizst, nem pedig a tápot :)
2012. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kaja pedig ne maradjon előtte, ha nem eszi meg, vegyétek el. Viselkedési problémákhoz vezethet, ha ő rendelkezik a kaja fölött, ráadásul ha ketten vannak, akkor úgy nem is tudjátok kontrollálni, ki mennyit eszik.
2012. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tudom,ismerem ezt a szabályt csak nemigen tartom be:S

Konyhára rálátásra vagyok,arra figyelek hogy akire vigyázok kutya,véletlenül se menjen be felügyelet nélkül,éjszaka meg becsukom az ajtót,Lüszi meg nem eszik bele más kajájába:)

Nem akkora katasztrófa azért,nem?

2012. jún. 27. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Nekik sem tesz jót mondjuk az egész napos zabálás, jobb, ha van rendszer az életükben. Aztán hogy lesz-e ebből egyéb problémájuk, az majd kiderül. Nem törvényszerű, de szerintem jobb a békesség.
2012. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!