Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagy, kertes házba szeretnénk egy kutyust. Tapasztalatok szerint melyik kutya lenne a legmegfelelőbb választás? Nem szeretnénk nagyon elkapkodni, inkább vélemények szerint választanánk. Előre is köszönöm!

2012. jún. 28. 13:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
van gyerek?
2012. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz a törzskönyves fajtisztához én a menhelyit javaslom.

Ha igen akkor légyszi egy kicsit több szempontot adj meg

-Kertben vagy lakásban tartanátok

-Milyen méretűt szeretnél (nagy,kicsi,közepes,óriás)

-Milyen gyakran vinnéd sétálni és mennyi időre?

-Mennyit foglalkoznál a szőre ápolásával?

-Milyen típusú kutyát szeretnél(családi,házörző,..stb)

-Vannak gyerekek?

-Ez lenne az első kutyátok?

2012. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, most ha egy 12 éves gyereknek számít akkor igen!
2012. jún. 28. 13:37
 4/12 sdafa válasza:
Nekem egy westiem van imádom semmi pénzért nemadnám el :DDD De amit még nagyon szeretnek Beagle . De attól függ mire kell :D
2012. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kertben tartanánk. Méret az mindegy. Naponta vinném sétálni, egy másfél órára körülbelül. Ha sokat kell a szőrével foglalkozni ű, akkor természetesen nem hanyagolom el. Hát, inkább családi kutya lenne a jó. Egy 12 éves gyerek van, plusz egy 18 éves de hát ő már felnőtt. Nem, ő lenne a második. Sajnos az előző német juhászunk nem rég pusztult el. :(
2012. jún. 28. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kertbe közepes, vagy nagytestű kutyát tudok elképzelni, ölebesek ne vegyék magukra, de a kicsi kutyák nem valók udvarra. Tisztelet a kivételnek. Nekem most pulijaim, és egy labrador-német juhászkutya keverékem van. A két puli munka miatt kell, juhokkal foglalkozom. A keverék meg kedvencnek van tartva. Inkább rövidebb szőrű ebet ajánlok, ami ha sáros is lesz, megtisztul. Mondjuk egy skót juhász ha vizes, sáros lesz, sose lesz többet selymes show szőre. Ha tapasztalt vagy, akkor moszkvai őrkutya, kuvasz, dog, vagy esetleg még egy német juhász?
2012. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Welsh corgi (Pembroke)

Labrador

Golden retriver

Beagle

Német juhász


Menhelyi kutyusok

itt van pár:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Légyszíves legalább a kedvemért nézd meg őket. Hátha beleszeretsz valamelyikbe.

2012. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Golden, labrador esetleg egy mindig vidám kajla vizsla?


Utolsó, nagyon aranyosak a menhelyi kutyusok, egyik-másikért azonnal indulnék, ha még elférne!!!

Kérdező, tényleg nézd meg őket és az az érzés, hogy ott vannak kiszolgáltatottan és Te megmentheted valamelyiket...Csodás kezdés lenne a közös életetekhez!

2012. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Labrador! Én nemrég vettem a 12 éves lányomnak? és el merem vele engedni sétálni.. mert tudom, hogy egy labrador nem csinál nagy bajt.. és egyedül is merem hagyni vele a kertbe.... mert a labrador gyerekszerető is...



[link]

2012. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. most sokat segítettetek. erősen gondolkodom egy menhelyi kutyán. :)
2012. jún. 28. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!