Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a kutyámat...

Mit csináljak, ha a kutyámat megszállták a kukacok?

Figyelt kérdés
Amúgy shih-tzu fajtájú és nemrég szült...meghalt az összes kiskutyája..a félszemére vak..stb

2012. jún. 28. 19:44
1 2
 11/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Halva születtek a kiskutyák, vagy születés után haltak meg?

Mióta kukacos a szeme???


MIÉRT NEM VISZED ORVOSHOZ????????


Mi az, hogy nem hagyja, hogy foglalkozzatok vele??? Mennyi idős kora óta van nálatok, egyáltalán szoktatok vele játszani, sétálni, tanítani?


Vagy csak van a kutya, kap enni és kész

2012. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
71%

BASSZUS.

Nekem Shi-Tzum van, és nem ítélem el az ide kérdést feltevőket, mert én is a napokban kérdeztem Tőletek, hogy vajon epilepsziás-e a kutyám, aztán MÁSNAP futottam vele orvoshoz!!!


Könyörgöm... Ez egy kiskutya, egy szobakutya, egy simogatni-bújni-ölelgetnivaló kutya!!! Még vad se tud lenni, 4 kilósan hogy lenne vad?? Engedné a törődést, csak a kutyához szólni, közelíteni is úgy kell, hogy elfogadja, és ne féljen... Vagy ezek szerint a Tőled való félelme nagyobb a fájdalmánál???


Elmondom Neked, az én Shi-Tzumnak is kell nap mint nap kezelnem a szemét, mert nincs könnytermelése, csepegtetek neki, törölgetem (amúgy azt hiszed, szereti a szemcseppet? biztos nem szereti! de a gazdájában, bennem megbízik, és érzi, hogy utána ő is jobban érzi magát!). A fülét úgyszintén. Minden egyes séta után a gyönyörű fehér szőrét átnézem. Ha elmegy egy-két napra az étvágya, a kezemből etetem. Ha fürdés után fázik, az ÁGYAMBAN alszik - és magától leugrik, ha megszáradt. Sőt, az én kutyusomat úgy hoztam el egy elég szörnyű helyről, hogy Nála is volt halvaszületett alom, plusz két császármetszés!

Egy szó, mint száz, az én kutyámmal is nap mint nap törődnöm kell, vigyáznom kell rá, de ez a törődés nem teher... MERT SZERETEM, és FÉLTENÉM, SAJNÁLNÁM, ha valami miatt nem tudnám őt gondozni!


Egy kis, kiszolgáltatott törékeny kutyust, mint a Shi-tzu... úgy kellene vigyázni, szeretni mint egy kisbabát!! nem is értem...

Ha ez a kérdés teljesen komoly, akkor kérlek írj nekem privátot, és magamhoz veszem a kutyust.

2012. jún. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Már késő...valószínű hogy megfog dögleni..de majd még eldől...mit mond az állatorvos.
2012. jún. 29. 11:38
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Dögleni???? Hát szépen fogalmaztál....

Szánalmasak vagytok, hogy így hagytátok elhanyagolni. Szegény kutya miket élhetett át, bele sem merek gondolni...

És te még hárítod magatokról a felelősséget, hogy nem a ti hibátok!!

2012. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
SOHA A BÜDÖS ÉLETBE NE TART TÖBBET ÁLLATOT!!! EGYET SE...
2012. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez szép. Kívánom neked, hogy te is legyél a fél szemedre vak, meg férges és ne vigyenek orvoshoz, mert úgyis megdöglesz majd. A kutya ugyanannyira megérdemli az orvosi ellátást, ha mást nem azt, hogy elaltassák, ha már más nem megy. Még az is sokkal érthetőbb, ha például nem tudnád kifizetni a gyógyíttatását. De hagyni szenvedni? Őrület...
2012. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem veszi fel az állatorvos??? Akkor hívj másikat te szerencsétlen? Megharap??? És akkor mi van? Tegyél rá egy pokrócot és irány az orvos. Kretén szaporító! Miért nem adnak az ilyenre kilövési engedélyt? Én lennék az első, aki kiváltaná a fegyverviselési engedélyt.
2012. jún. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
07:31-es, én engedéllyel se tökölnék :D :P
2012. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!