Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom nagyon öreg. Úgy néz...

Kutyusom nagyon öreg. Úgy néz ki már bármikor átmehet a szivárványhídon. Mit tegyek, hogy jobb legyen neki?

Figyelt kérdés
14,5 éves. Az utóbbi időben rengeteget romlott az állapota. Süket lett, állandóan velünk szeretne lenni, mindenhová követ minket. A lakásba soha nem jött be (puli), saját magának szabta ezt a határt, de mostanában mindig bejött és itt kóválygott. Ma reggelre pedig nagyon rosszul lett. Elbújt mindenfelé, nem találta a helyét, alig tudott menni, csak feküdt és rengeteget ivott. Aztán kis erőre kapott, fél órája sikerült belekönyörögnöm egy fél főtt csirkemellet, mást nem volt hajlandó megenni. Látszólag rosszul érzi magát, sokszor megbotlik, összeesik, megszédül. Próbálok vele lenni és figyelni rá, de nekem is van dolgom napközben. :( Mit tegyek, hogy kicsit jobb legyen neki, ha hamarosan el is megy? Nagyon sajnálom, ma már többször sírtam miatta, mert láttam, hogy milyen szomorú és jól esik neki, ha vele vagyok. :(
2012. jún. 29. 21:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát nem csoda, ha ebben a melegben ki van szegény:) Az én kis öregemet is ha lehet bent tartom, idebent még elviselhető a hőség, bár egyre jobban melegszik a lakás.
2012. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!