Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan magyarázzam el neki?

Hogyan magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon szeretne egy rottweilert vagy kuvaszt,de még sosem volt kutyája. Ezek a kutyák nem kezdőknek valók. Még az anyjáékkal él,de még Ők sem értenek hozzá. Én is a szülőkkel élek,de anyáék nagyon is értenek ezekhez a kutyákhoz és egy kicsit én is,mert amióta megszülettem azóta kutyák vesznek körül. Hogyan értessem meg vele,hogy először egy kisebb testű kutyával próbálkozzon? Nagyon makacs és türelmetlen lány. Megértem Őt is,hogy mennyire szeretné,de a kutya nem egy játékszer,hanem családtag. Mondtam neki,hogy először vegyen egy keveréket,de nem hallgat rám. Nem szeretném,hogy a kutyának rossz helye legyen,mert nem tudnák az állatnak megadni a megfelelő gondoskodást.

2012. jún. 29. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Van sok ember, aki születetten kutyás. Ráadásul Te is tudsz segíteni, hiszen azt írod, ismered az ilyen fajta kutyákat.Ha megfelelő helyről egy szelídebb, nyugodtabb kutyát venne, nem lenne akkora gond náluk.
2012. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még az is baj,hogy az anyja nem szereti a kutyákat és nem is szeretne. Segítenék nekik gondoskodni bármelyik fajtáról. Nem mindegyikkel volt tapasztalatom,de szinte minden kutyafajta után utánanézek. Láttam jó tenyésztőket is. Bevallom,hogy jobban örülnék,ha egy kezdőnek való kutyát választanának,mert mi sem tudunk nekik minden nap segíteni.
2012. jún. 29. 22:04
 3/6 anonim válasza:
Lesznek bajok náluk ha ez a felállás.Főleg ha megmarad náluk addig a Roti még nagyobb lesz.Abban fog felnőni hogy az anyuka nem szereti.Mondjuk én csak a kutyát sajnálom mert hamar gazda váltás lesz ennek a vége.Nekem is van egy 2éves Rotim.
2012. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki a családból nem kedveli a kutyákat, akkor oda kutya nem való.Sem roti, sem másféle. Sok fiatal járt úgy, hogy amíg otthon élt, nem lehetett kutyája, mert a család nem engedte.
2012. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezért nem szeretném,hogy legyen ilyen kutya. Még csak 11 éves és nem tudja felfogni még. Az anyja max egy kistestűt viselne el,de egy nagyot semmi képen. Remélem majd észhez kap és rájön,hogy nem való nekik még ilyen kutya. Köszönöm a válaszokat.:)
2012. jún. 30. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:
11 évesnek még nem való igazán kutya. Gyerek. Ilyenkor a szülőkkel egyetértésben szokott a család kutyát venni.
2012. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!