Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitcsináljak? (többi lent)

Mitcsináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

A kutyám bolhás lett, és az állatorvos, felírt egy folyadékot, amivel be kell kenni, a szőrét, és a nyakánál, és a farka tövénél, néhány helyen a bőrére csepegtetni. Már 2 napja kezelem, és most ahogy be akartam kenni, felém kapott. Nagyon megilyedtem, utána vicsorgott is, aztán elment. Kóbor kutya volt, de eddig nem történt ilyesmi. Volt már, hogy morgott rám, de nem agresszívan, csak, hogy jelezze, ha neki nem tetszik.Tudom, egy kutyaiskola lenee a legjobb, de ami itt van, az is fél-háromnegyed óra, és 2000 egy alkalom. Most nem állunk valami jól anyagilag, szóval nem tudom mitévő legyek. Persze gondolom, esetleg csípte, a folyadék, de úgy kentem be, hogy észre se vegye. (ráfolyasztottam a kezemre, és besimogattam vele)

Mi tévő legyek?


2012. júl. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez semmilyen iskola. Az baj volt, hogy megijedtél. Egyszerűen ilyenkor elkapod a nyakszőrénél és vagy lenyomod, vagy megemeled és erősen rászólsz, hogy nem !.

Mi az a folyadék, amivel naponta kell kezelni?

2012. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem csipte neki és azért csinálta ilyenkor határozottan rá kell szolni nehogy rádnöjjön:)
2012. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vágd nyakon!

olyan,hogy valami nem tetszik a kutyának??

mégis,ki ott az aki dönt??

aztán ,ha,majd morog amikor odanyúlsz a kajájához?

amikor rámorog a gyerekekre?

hol élsz ,koma??

2012. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha megfognám, a nyakánál, odakapna, és megharapna. Tudom, hogy ezt kéne tenni, a másik két kutyának, eszébe meg sem fordulna, hogy morogjanak, vagy harapjanak, a gazdályuk felé. Őket is így neveltem, ha valami helytelent csináltak, de ha Zsepit elkapnám, a nyakánál, megharapna
2012. júl. 3. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs segítség. Aki fél a kutyájától, annak lehet adni bármilyen tanácsot, semmire sem megy vele.
2012. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!