Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát hogy lehet NEM...

Egy kutyát hogy lehet NEM szeretni?

Figyelt kérdés
Nem értem azokat az embereket, akik nem szeretik a kutyákat. Persze addig nem ítélem el őket, amíg nem bántják a kutyákat. De akkor is érthetetlen, hogy egy pihe puha kiskutyára pl hogy lehet azt mondani, hogy undorító...Szomszédom teljesen kiakadt, amikor mondtuk neki, hogy kiskutyánk lesz. Azt mondta, hogy ő utálja a kutyákat, undorítóak.
2012. júl. 1. 20:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Én szeretem a kutyákat. Igazából csak azokat, amelyekkel lehet játszani. Pl. frizbi, labda vagy kötélhúzás.

Ilyen kis girnyó kutyákkal mit kezd az ember azon kívül, hogy viszi a táskájában mindenhova?

2012. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

"ha egy kutya megharap az csak is az ember hibája.bocs"


De nem biztos, hogy azé az emberé akit megharapott. Csak a pontosság kedvéért:)

2012. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
3%
Én meg azokat nem értem, akik kutyab.zik! A kutyák bármilyen okosnak is tűnnek, idi0ták. Ugatják egymást is, meg az embereket is. Rád támadnak(menjél el futni egyszer, és megtudod), kiszámíthatatlan hülye állatok. Ritka a normális, értelmes eb. Meg a kutyás gazdik közt is elég ritka a normális!
2012. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 chrishu ***** válasza:
85%
Ízléstől függ. Például én szeretnék egy Királykobrát, csak illegális. Én nem örülnék ha hozzám kerülne egy kutya, gondolom te se halnál meg az örömtől amikor egy veszélyes kígyó áll előtted...
2012. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
hát fogalmam nincs....én mindet imádom...ha szétrágná a kedvenc ruhámat...vagy tönkre tenné a telefonomat nem érdekelne..:) tesóm is mindig mondja hogy ne simogassam már a pulijaimat.....mert hogy undorító...volt hogy a magassarkújával szinte fejbe rúgta mert az a szegény 12 éves Gombim odament megszaglászni....már nem olyan jó a szeme csak be akarta azonosítani hogy ki az...
2012. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
Minden ember más és más nem lehet elítélni azt aki nem szereti a kutyákat. Többször volt olyan, hogy a 30 cm es kutyámat sétáltatva anyuka/nagymama hisztérikusan rángatta arrébb a gyerekét, hogy "fúj egy kutya" meg " na nyúlj hozzá biztos harap" stb stb azért az ilyen gyerek se valószínű, hogy nagy állatbarát lesz... pedig azért az embert bár külön kezeljük alapból egy emlősállat mondjuk ezt sokat elfelejtik és magukat a "teremtés koronájának" képzelik...meg kellene tanulni együttélni azokkal akiket azzal sújtott a sors, hogy egy ilyen invazív és kártékony fajjal mint az ember kell egy bolygón élniük...
2012. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem a normális, értelmes eb a ritka. Ilyen kutyákat a gazdi nem nevelte meg. Nem elvárás, hogy olyan emberként, akinek nincs kutyája, bármit is tudjon a kutyák viselkedéséről és természetéről, de akkor legalább kisebb mellénnyel osszad az észt.
2012. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is erthetetlen. Nem ítelem el ezeket az embereket, de pl. parkapcsolatba vagy baratsagba mar nem kezdenek olyan emberrel, aki nem kutyas, mert az eletmodunk összeegyeztethetetlen lenne.
2012. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%

13-as


:)

az IQ-d is akkora,mint az életkorod.

mert az emberek milyenek? egymást gyilkolják a hatalomért, kizsákmányolják a szegényeket, bántják a gyengéket, pusztítják a földet..na melyik a jobb te degenerált?

2012. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Persze, természetes, hogy van olyan ember, aki nem szereti a kutyákat. Az a nem természetes, aki emiatt bántja őket. Írta valamelyik válaszoló, hogy a testvére fejbe akarta rúgni a kutyát, mert megszagolta őt. 13-as, te meg válogasd meg a szavaidat...Akik "kutyab.uzik", a te szavaiddal éve, azok az emberek szeretik a kutyáikat, ha ezért elítéled őket, akkor csak sajnálni tudlak. Én sem nézem le azokat akik kígyót tartanak, és nem b.uzizom le őket! És pont az ilyen emberek miatt hülyék a kutyák, mint te!
2012. júl. 1. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!