Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát hogy lehet NEM...

Egy kutyát hogy lehet NEM szeretni?

Figyelt kérdés
Nem értem azokat az embereket, akik nem szeretik a kutyákat. Persze addig nem ítélem el őket, amíg nem bántják a kutyákat. De akkor is érthetetlen, hogy egy pihe puha kiskutyára pl hogy lehet azt mondani, hogy undorító...Szomszédom teljesen kiakadt, amikor mondtuk neki, hogy kiskutyánk lesz. Azt mondta, hogy ő utálja a kutyákat, undorítóak.
2012. júl. 1. 20:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak a kutyákat, de mindenféle állatot, hogy nem lehet szeretni? Hogy lehet félni egy póktól? Én se értem. Én imádom az állatokat, ebbe beleértve kutya, macska, hüllő, madár, pók...stb., minden. Aki arra fogja, hogy, mert harapta meg kutya..hát, engem is harapott, sőt, egy kuvasz, rám ugrott, ha épp nincs ott a szomszéd az úton, meg apám, a torkomnak annyi, ekkor kb 11 éves voltam, simán leterített. Az csak egy kutya, nem volt megnevelve. Az emberek is..., egy lop, öl, a másik rendes.
2012. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én minden állatfajt szeretek, egyet kivéve: a cigányt.
2012. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom a kutyáimat, mégis megértem az embereket (amíg nem ártanak másoknak!). Valószínűleg nekik is van valami szeretett hobbijuk, amiről te nem tudod elképzelni hogy lehet érdeklődni iránta. Az emberek különbözőek. Lehet, hogy te meg azt nem tudod elképzelni, hogy lehet egy macskád imádni, vagy egy lovat, vagy a sakkozás, vagy a futást... Más mág odáig van érte. Meg aztán valljuk be, vannak idegesítő kutyák. Ez persze a gazda hibája de mégis a kutya mutatja ki. Engem az egyetlen ami zavar, ha téves tudásra építik az unszimpátiájukat (pl, hogy nem szereti a kutyát mert harap vagy ilyen butaság). Amúgy hiába vagyok állatszerető, más állatát igazából én sem szeretem annyira. Persze ha választanom kéne bármi és egy állat között, akkor természetesen az állatot tartanám érdekesnek, de amint ott van a saját állatom, attól kezdve másik nem nagyon érdekel. Plusz a kiskutyákat sem nagyon tartom aranyosnak, nem tetszik, hogy olyan aránytalanok, és nevelni sem lehet még őket annyira. Természetesen a kiskutya fontos része a kutya fejlődésének, ezért ezt gond nélkül kivárom.
2012. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
58%
Hogyha valakinek sok rossz élménye volt kutyákkal,akkor érthető,hogy nem szereti őket.
2012. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Engem is megharapott már nem egyszer kutya (arcomon, lábamon), de mégis imádom őket
2012. júl. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam.
2012. júl. 2. 07:55
 27/28 Szilvi & Argos ***** válasza:

Számomra is furcsa, ha valaki utálja, nem szereti őket, vagy ha félnek tőle...

De tényleg mindenkinek más az ízlése, más a hobbija. Én pl soha nem tartanék, simogatnék kígyókat..."félek" a pókoktól és a cserebogaraktól egyenesen RETTEGEK, pedig tudom, hogy nem bánt...egyszerűen nem bírom őket

2012. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

hát nekem is furcsa, se kinek a pap, kinek paplan.

az meg sokan elfelejtik, hogy a kutyát nem azért háziasította az ember, hogy táskában hordja, meg ruhácskákat meg mittudomén mit adjon rá és gyerekpótléknak tartsa. a kutyának az a dolga, hogy vigyázzon az emberre, a házra, a nyájra, hűséges barát legyen, az embernek ezekért pedig etetnie, szeretnie kell, játszani vele, stb :)

2012. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!