Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan gazdi akinek a...

Van itt olyan gazdi akinek a kutyája allergiás valamire? Bármire. Kíváncsi vagyok a tünetekre.

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok le mire allergiás és milyen tünetei vannak?

Előre is köszönöm!



2012. júl. 3. 11:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden hozzászólónak! És jobbulást minden kutyusnak!

Biztosan sokaknak hasznos infókat adtatok át.

2012. júl. 4. 11:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen fűfélére, esetleg poratkára, vagy más, valami mikroszkopikus atkára. Ha kijön rajta, a lábujja közeit harapdálja, nyalogatja pirosra, volt, hogy a hónaljában, combja belső felén is pörkös sebek keletkeztek.
2012. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a szójára allergiás a kutyám. Ha szójás kaját eszik, köhögni kezd, elég csúnyán. Kicsi korában még nem volt allergiája, jutifalatnak virslit adtam neki. Aztán a Hill's tápra váltottam, és egy idő után azt vettem észre, hogy köhög. Azt hittem kenelköhögés, ilyen betegség. Aztán amikor elfogyott a táp, és nem volt még otthon új adag, észrevettem, már nem köhög. Ezután megint Hill's kapott, és megint köhögni kezdett. Ekkor váltottam másik tápra. Azóta nem köhög, bár már nem adhatok neki se virslit, se párizsit, mert azoktól is köhög már. Megnéztem, a Hill's tápban van szója, és mivel a párizsi meg a virsliben is van, így tuti szójaallergiája lett a táptól. Áttértünk a sajtra jutalomfalatnak:)
2012. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!