Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Váltott valaki Scaliborról...

Váltott valaki Scaliborról Forestora azért, mert allergiás lett rá a kutyusa? Forestot bírja?

Figyelt kérdés

#Foresto #scaliborra allergia
2012. jún. 18. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én váltottam,de csak azért mert az első nem használt semmit.Nagyon pici kutya,és bírja simán.
2012. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon hajlok rá, hogy kipróbáljuk, hatóanyagokat néztem, elvileg különböznek. Remélem nem lenne gond, de azért még várok válaszokat :)

Egyébként azt meg tudnád mondani, hogy mennyi idő, mire kialakul a teljes védettség? Erről eddig nem találtam infót.

2012. jún. 18. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:
24óra
2012. jún. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most váltottam Scaliborról Forestora. Mert egyfolytában vakarta magát tőle a vizslám. 3 napja van rajta, de már nem vakarja a nyakát. Ha gondolod, egy hét múlva beszámolok, hogy mi történik. A hatóanyagot meg tudod nézni a www.foresto.hu oldalon.

Eddig kutyás körökben csak jót hallottam erről a nyakörvről, ezért mertem váltani.

2012. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nem sikerült mindent figyelmesen elolvasnom... A dobozra az van ráírva, hogy 48 óra kell a teljes védettség kialakulásához.

Ja és egy tanács, ha elfogadod. Adnak hozzá 3 db fényvisszaverő kis klipszet. Hát én feltettem, de most úgy néz ki, mintha strasszköves nyakörve lenne, csillog, de fényvisszaverésre alkalmatlannak találom.

2012. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oksa, köszönöm a tanácsot :)


Szerintem nem várok, megrendelem. Hétvégén újra irány a természet, vízpart. Ha minden igaz, holnapra megjön, hétvégére akkor pont védett lesz :)


Gondolom samponos fürdetésnél leveszitek, ugye?

2012. jún. 19. 08:58
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es és az 5-ös is én vagyok. Természetesen samponos fürdetésnél leveszem. De úszik is benne, akkor nem veszem le, úgy ahogy a Scalibort sem vettem le (nehéz is lenne, mert bármilyen pocsolyában megfürdik.)

Megteszed, hogy Te is írsz nekem, hogyan vált be? Kiváncsi vagyok rá nagyon.

2012. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Persze, írok mindenképp :) Végülis ma elugrok a dokinkhoz, ott megveszem, úgyhogy este fel is rakom neki.


Nálunk egyébként a Scalibor nagyon érdekes volt, 1,5 hónapig semmi gond nem volt vele, aztán 1 hét alatt piros kiütésszerűségek lettek a nyakán :S


Remélem a Forestoval nem lesz ilyen :)

2012. jún. 19. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Várom majd a beszámolót, köszi!
2012. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na, eddig minden oké, nincs bőrpír vagy ilyesmi, néha vakarássza, de szerintem ennek nincs köze a allergiás reakcióhoz.

Eddig nem volt benne kullancs, most megyünk nyaralni, ahol sokat lesz a szabadban, remélem továbbra is pozitív lesz a tapasztalat :)


Nálatok mi a helyzet?

2012. júl. 14. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!