Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek jár ide a rengeteg...

Minek jár ide a rengeteg kutyaellenes?

Figyelt kérdés

Valami komplexus alakulhatott ki bennük,hogy idejárnak és kitölteni ezt?

Vagy azok akik lenézik azokat a kutyatartókat, akik hasonlóan szeretik az állatot, mint egy gyereket? És bent lehet velük a házban?

Irigyek vagy mi?

Az érintettek is írhatnak választ,érdekelne mi a diagnózis.


2012. júl. 3. 14:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Tehát most írtad, hogy az a kutyaellenes, aki kertben tartja a kutyáját.. gratulálok!
2012. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kutyás kategória,nem azt jelenti hogy csak az írhat ide aki kritikátlanul babusgatja az ebét.
2012. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem én viselkedem hülyén, normális választ adok! Pont hogy te viselkedsz hülyén! Itt sem lehet válaszolni, mert itt is csak az jó neked, amit te mondasz, semmi más! Minek teszel fel kérdést?
2012. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

62


nem erről beszéltem,hogy az a rendes,ha babakocsiban tologatod a kutyát és habos epret tömsz a fejébe miközben kis tányérkából nyalogatja a karamellát..-.-'

2012. júl. 3. 14:15
 15/28 anonim ***** válasza:
58%

Lekváros kenyér:


Értelmezd légyszíves, nem azzal van a kérdezőnek gondja ha valaki CSAK KERTBEN, vagy CSAK HÁZBAN tartja a kutyáját.

Hanem arról, hogy amíg nincs gyerek, addig "jajj de imádom a kutyám" címszóval MINDENT megtehet a kutya, bent alszik, bent van a nap nagy részében, és AMIKOR jön a gyerek, akkor ezt mind sutba dobja és onnantól kezdve egy kerti tartozék lesz.

Azzal NINCS GOND hogyha valakinek a kertben van a kutya helye, de nem értem, hogy ezt mért olyan nehéz felfogni?!

2012. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a Gyakori Kérdések. Az állatbarátok fóruma egész másutt van.
2012. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne legyél már ennyire csőlátású!
2012. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

natesséklétezik


én sem írhattam volna szebben.bár itt most nem pont a gyerek születik dologra gondoltam,de példának jó volt. ez a lekváros kenyér nem tud megérteni egy mondatot.

2012. júl. 3. 14:19
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve-joga a maga elképzelése szerint élni. Tipikus magyar mentalitás, hogy megy a felháborodás, ha valaki nem úgy él, ahogy én jónak látom. Köze hozzá bárkinek?
2012. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én kutyapárti vagyok.Szeretem a kutyákat. De néha nekem is felfordul a gyomrom amikor azt olvasom,hogy a gazdi egy tányérból eszik a kutyával. Kiráz a hideg amikor a gazdi emberi tulajdonságokkal ruházza fel a kutyát. Attól hogy így kényezteti,és ügyürümbügyürümnek nevezi a kutyát, nem lesz jó gazdi,SŐT a lehető legrosszabb gazdi válik belőle.


Azt hogy lakásban van a kutya,nem gond. Ha éppenséggel nem a gazdi ágyában alszik..Mert ez már gond.

Nem kutyaellenesek járnak ide,hanem olyanok akik ahogy mondani szokták "józan, paraszti ésszel" tudják,hogy amit sok gazdi csinál a kutyákkal már lassan kínzás,és nevetséges.

2012. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!